Czyszczenie hal Kostrzyn

Nasza propozycja obejmuje czyszczenie dużych obiektów na potrzeby audytów ISO oraz innych certyfikacji.

Czyszczenie hal produkcyjnych i magazynów Kostrzyn

Po prostu profesjonaliści

Jesteśmy firmą specjalistyczną, znaną z solidności i wszechstronności w realizacji powierzonych zadań, nasza oferta cieszy się zainteresowaniem w różnych dziedzinach przemysłu, produkcji oraz sektora handlu i usług. Podejmujemy się zadań zlecanych przez firmy i Klientów indywidualnych, naszą mocną stroną jest rzetelność prac i konkurencyjne ceny. Dzięki naszym staraniom poprawia się wizerunek przedsiębiorstwa i komfort pracy. Pracujemy z użyciem nowoczesnego sprzętu gwarantującego doskonałe efekty robót, nasze ekipy mają koncesje na usługi z dziedziny alpinizmu przemysłowego.

Audyty ISO i odbiory inwestorskie

Mamy ogromne doświadczenie w czyszczeniu hal produkcyjnych i magazynów, doskonale zdajemy sobie sprawę, że czystość magazynu lub zakładu to nie tylko norma, ale i bardzo często wymóg regulowany przepisowymi standardami. Z tego powodu nasza propozycja obejmuje również czyszczenie dużych obiektów na potrzeby audytów ISO oraz innych certyfikacji, a także w ramach przygotowania odbiorów inwestorskich. W minionych latach zrealizowaliśmy wiele podobnych zleceń, doskonale znamy przepisy określające wymagane w nich standardy. Korzystamy z różnorodnych sposobów czyszczenia, dopasowanych do rozpoznawanych bez problemu materiałów, z których są wykonane podłogi, sufity, ściany, wyposażenie obiektu i maszyny – do każdej sytuacji fachowo dobieramy potrzebną chemię i sprzęt.

Dodatkowe atuty

Pracujemy z użyciem sprzętu najnowszej generacji, zlecenia realizujemy najczęściej przy pomocy myjek ciśnieniowo-wodnych i w pełni ekologicznego systemu IONIC. Nieodłączną częścią przeprowadzanych operacji czyszczenia są prace na wysokości – realizujemy je dzięki homologacjom międzynarodowych kursów pracy w dostępnie linowym IRATA, członkowie naszych ekip legitymują się aktualnymi badaniami lekarskimi, uprawniającymi do realizacji zadań w miejscach wysoko położonych.

Radzimy sobie w każdej sytuacji

Zanieczyszczenia odkładają się niezauważalnie, na ogół w chwili gdy robią się bardzo widoczne okazuje się, że ich usunięcie stanowi kłopot. Innym problemem może być materiał do którego przylgnęły. Przykładowo - usunięcie zanieczyszczeń z murowanej ściany zależy od rodzaju tynku, stopnia wilgotności, stopnia narażenia na zabrudzenie i usytuowania w planie zakładu. Dla naszych ekip w Kostrzynie jednak nie ma trudnych zleceń, co więcej – jesteśmy w stanie działać w trakcie pracy zakładu Klienta, nie powodując żadnych zakłóceń.

Kompleksowa obsługa zleceń

Usuwamy zanieczyszczenia z miejsc uważanych za niedostępne, zarówno z położonych na dużej wysokości jak i zakamarków wyposażenia, czy załamań kubatury obiektu. Przywracamy i utrzymujemy czystość hal i magazynów produkcyjnych w sposób całościowy, łącznie z sufitami, przeszkleniami i oknami, ścianami, podłogami i elewacjami. Wszystko za pomocą fachowych rozwiązań i sprawdzonych preparatów.

Obszar działania

Altura z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim świadczy usługi prac wysokościowych na terenie województwa lubuskiego, ale także w innych rejonach. Zajmujemy się m.in. czyszczeniem hal i magazynów, posługując się myjkami ciśnieniowymi oraz systemem IONIC. W ramach sprzątania hal wielkopowierzchniowych myjemy ściany i elewacje, także z utrwalonego brudu i trudnodostępnych miejsc.  Ponadto podejmujemy się czyszczenia sufitów, świetlików i przeszkleń. W naszej pracy, w zależności od panujących warunków wykorzystujemy podnośniki koszowe lub technikę alpinizmu przemysłowego. Na liście naszych działań znajdą Państwo także czyszczenie w ramach przygotowania do audytu ISO. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, a wszelki ustalenia z Klientem omawiamy z na początku współpracy. Nasza doświadczona ekipa pracowników, z pewnością spełni wszystkie oczekiwania, dotyczące skuteczności mycia hal i magazynów. Docieramy do różnych miejsc w kraju.

Szczecin · Gorzów Wielkopolski · Zielona Góra ·
Kostrzyn nad Odrą · Świebodzin

Copyright © 2018 www.czyszczenie-hal.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.