Czyszczenie hal Świebodzin

Czyszczenie hal i magazynów w Świebodzinie realizujemy całościowo, co oznacza że czystość przywracamy praktycznie wszędzie – na ścianach, elewacjach, oknach i sufitach

Czyszczenie hal produkcyjnych i magazynów Świebodzin

Czyszczenie przemysłowe na najwyższym poziomie

Profesjonale przywracanie i utrzymywanie czystości w wielkopowierzchniowych obiektach to oferta usługowa naszej firmy, znanej z solidności prac, wszechstronności i dopasowania do różnych związanych z tą dziedziną wymogów. W dziedzinie czyszczenia przemysłowego serwisujemy zlecenia firm i Klientów indywidualnych, gwarantujemy pożądane efekty i konkurencyjność ceny. Przez współpracę z nami poprawia się komfort pracy w czyszczonym obiekcie a przy okazji wizerunek firmy. Do prac wykorzystujemy najnowsze narzędzia wysokiej klasy, zaś członkowie naszych ekip mają certyfikaty uprawniające do usług związanych z alpinizmem przemysłowym.

ISO i odbiory inwestorskie w Świebodzinie

W czyszczeniu hal produkcyjnych i magazynów mamy spore doświadczenie, między innymi dlatego doskonale wiemy iż zachowanie czystości w obiektach z jakimi mamy do czynienia jest normą, a przede wszystkim wymogiem określonym przez przepisy. Stąd w naszej ofercie niezwykle ważny punkt jakim jest czyszczenie obiektów przemysłowych na potrzeby przygotowania do audytu ISO, czy obiorów inwestorskich. W minionych latach realizowaliśmy wiele podobnych zleceń, stąd nasza biegła znajomość przepisów określających standardy wymagane przy certyfikacji jakości. W pracy wykorzystujemy rozmaite metody w zależności od materiałów z których wykonano wnętrze obiektu, albo pozostających na jego wyposażeniu maszyn. W każdej sytuacji dobieramy najodpowiedniejszą chemię i sprzęt.

Nowoczesne zaplecze sprzętowe, specjalistyczne kwalifikacje

W czyszczeniu hal i magazynów wykorzystujemy urządzenia najnowszej generacji, nasi specjaliście często posługują się w pełni ekologicznym systemem IONIC oraz myjkami ciśnieniowo wodnymi. Częścią prac są zwykle operacje prowadzone na wysokości, nasze ekipy posiadają certyfikaty międzynarodowych kursów pracy w dostępnie linowym IRATA oraz aktualne badania lekarskie uprawniające do alpinizmu przemysłowego.

Radzimy sobie z każdym rodzajem zabrudzeń

Cechą charakterystyczną większości zanieczyszczeń jest odkładanie się w sposób niezauważalny i stwarzanie problemów z usunięciem w momencie kiedy stają się widoczne. Wiele zależy od materiału, na którym się odłożą, na przykład czyszczenie murowanej ściany będzie uwarunkowane rodzajem tynku, poziomem nawilgocenia, miejscem w organizacji przestrzennej i stopniem narażenia na zabrudzenie. Nasi fachowcy radzą sobie jednak z każdym typem nieczystości, a przy tym potrafią realizować zadania podczas pracy obiektu nie zakłócając jej.

Całościowe realizacje

Ponieważ nasza oferta jest wszechstronna, obejmuje także miejsca określane jako trudno dostępne ze względu na ukrycie w zakamarkach, załomach architektonicznych albo na wysokości. Czyszczenie hal i magazynów w Świebodzinie realizujemy całościowo, co oznacza że czystość przywracamy praktycznie wszędzie – na ścianach i elewacjach, podłogach, oknach i przeszkleniach oraz sufitach razem z elementami wyposażenia. We wszystkich rodzajach prac używamy wyłącznie wypróbowanych środków i rozwiązań najkorzystniejszych dla Klienta.

Obszar działania

Altura z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim świadczy usługi prac wysokościowych na terenie województwa lubuskiego, ale także w innych rejonach. Zajmujemy się m.in. czyszczeniem hal i magazynów, posługując się myjkami ciśnieniowymi oraz systemem IONIC. W ramach sprzątania hal wielkopowierzchniowych myjemy ściany i elewacje, także z utrwalonego brudu i trudnodostępnych miejsc.  Ponadto podejmujemy się czyszczenia sufitów, świetlików i przeszkleń. W naszej pracy, w zależności od panujących warunków wykorzystujemy podnośniki koszowe lub technikę alpinizmu przemysłowego. Na liście naszych działań znajdą Państwo także czyszczenie w ramach przygotowania do audytu ISO. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, a wszelki ustalenia z Klientem omawiamy z na początku współpracy. Nasza doświadczona ekipa pracowników, z pewnością spełni wszystkie oczekiwania, dotyczące skuteczności mycia hal i magazynów. Docieramy do różnych miejsc w kraju.

Szczecin · Gorzów Wielkopolski · Zielona Góra ·
Kostrzyn nad Odrą · Świebodzin

Copyright © 2018 www.czyszczenie-hal.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.