Czyszczenie hal Szczecin

Nasza oferta to kompleksowe działania przywracania lub utrzymania czystości, obejmujące całość obiektu łącznie z oknami, sufitami, ścianami i elewacjami.

Czyszczenie hal produkcyjnych i magazynów Szczecin

Solidność, nowoczesność, wszechstronność

Jako firma specjalistyczna ceniona na rynku usług za wszechstronność i rzetelność prac obsługujemy różne branże i sektory przemysłu i produkcji. Przyjmujemy zlecenia zarówno od szczecińskich firm, jak i Klientów indywidualnych, w branży wyróżnia nas konkurencyjna jakość i konkurencyjne ceny. Efekty naszych działań poprawiają komfort pracy i wpływają na wizerunek przedsiębiorstwa. Naszym atutem jest nowoczesny sprzęt, a także solidność i dokładność oraz uprawnienia do świadczenia usług w zakresie alpinizmu przemysłowego.

Przygotowanie do audytu ISO

Utrzymanie czystości w danym zakładzie albo magazynie to nie tylko standard pracy, w wielu przypadkach może być on wymagany przez określone odpowiednimi przepisami normy. Stąd w naszej ofercie czyszczenie hal produkcyjnych i magazynów w Szczecinie w ramach przygotowań do audytów ISO i innych certyfikatów jakości związanych z higieną. Usługi obejmują również przygotowanie obiektów do odbiorów inwestorskich. Mamy za sobą liczne realizacje tego typu, na rynku usług czyszczenia przemysłowego słyniemy z bieżącej znajomości przepisów w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz bogatego wachlarza metod przeciwdziałania zanieczyszczeniom, jak i biegłej znajomości materiałów, z których wykonane ściany, sufity, podłogi, czy maszyny dzięki której możemy dobrać odpowiednie narzędzia pracy i stosowną chemię.

Doświadczenie specjalistyczne

Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem. Do realizacji zleceń wykorzystujemy myjki ciśnieniowo wodne oraz ekologiczny system IONIC. Naszym dodatkowym atutem są certyfikaty międzynarodowych kursów pracy w dostępnie linowym IRATA oraz aktualne badania lekarskie, uprawniające nasze ekipy do prac na wysokości.

Specyfika obiektów przemysłowych

W większości zakładów przemysłowych zanieczyszczenia odkładają się w sposób zrazu niezauważalny, dopiero po upływie pewnego czasu pojawia się problem jak je usunąć. Innym problemem bywa materiał z którego wykonano powierzchnię wymagającą wyczyszczenia. Na przykład czyszczenie ściany murowanej zależy od faktury tynku, stopnia nawilgocenia, miejsca położenia w organizacji zakładu i stopnia narażenia na zabrudzenia. Dla nas jednak nie ma zleceń trudnych, ani sytuacji bez wyjścia. Świadczymy usługi również podczas pracy danego zakładu bez zakłócenia realizacji cyklu produkcyjnego.

Oferta całościowa

Bez problemu czyścimy miejsca uważane za trudnodostępne, bez względu na to czy chodzi o zakamarki, czy wysokie położenie. Nasza oferta to kompleksowe działania przywracania, lub utrzymania czystości, obejmujące całość obiektu łącznie z oknami, sufitami, ścianami i elewacjami. Używamy wyłącznie sprawdzonych środków i profesjonalnych rozwiązań.

Obszar działania

Altura z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim świadczy usługi prac wysokościowych na terenie województwa lubuskiego, ale także w innych rejonach. Zajmujemy się m.in. czyszczeniem hal i magazynów, posługując się myjkami ciśnieniowymi oraz systemem IONIC. W ramach sprzątania hal wielkopowierzchniowych myjemy ściany i elewacje, także z utrwalonego brudu i trudnodostępnych miejsc.  Ponadto podejmujemy się czyszczenia sufitów, świetlików i przeszkleń. W naszej pracy, w zależności od panujących warunków wykorzystujemy podnośniki koszowe lub technikę alpinizmu przemysłowego. Na liście naszych działań znajdą Państwo także czyszczenie w ramach przygotowania do audytu ISO. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, a wszelki ustalenia z Klientem omawiamy z na początku współpracy. Nasza doświadczona ekipa pracowników, z pewnością spełni wszystkie oczekiwania, dotyczące skuteczności mycia hal i magazynów. Docieramy do różnych miejsc w kraju.

Szczecin · Gorzów Wielkopolski · Zielona Góra ·
Kostrzyn nad Odrą · Świebodzin

Copyright © 2018 www.czyszczenie-hal.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.