Czyszczenie hal Zielona Góra

Korzystamy z wysokiej klasy sprzętu, sporą część zleceń realizujemy z użyciem myjek ciśnieniowo wodnych i systemu IONIC - w pełni ekologicznego.

Czyszczenie hal produkcyjnych i magazynów Zielona Góra

Doświadczenie w czyszczeniu przemysłowym

Nasza firma oferuje usługi profesjonalnego przywracania i utrzymywania czystości w obiektach wielkopowierzchniowych. Klienci cenią nas za solidność w realizacji zleceń oraz wszechstronność i dopasowanie do wymogów różnych dziedzin produkcji i przemysłu. Obsługujemy zarówno firmy jak i zleceniodawców indywidualnych, oferujemy solidność prac i konkurencyjność cen. To dzięki naszym usługom zyskuje wizerunek danej firmy oraz komfort pracy we wnętrzu serwisowanego obiektu. Prace realizujemy wykorzystując sprzęt najnowszej generacji gwarantujący żądane przez Klientów efekty, nasi fachowcy legitymują się uprawnieniami do świadczenia usług w ramach alpinizmu przemysłowego.

Atesty jakości, audyty ISO, odbiory inwestorskie

Możemy pochwalić się bogatym doświadczeniem w dziedzinie czyszczenia magazynów i hal produkcyjnych, stąd w przeciwieństwie do wielu przedsiębiorstw doskonale rozumiemy iż czystość tego typu obiektach jest nie tylko normą, ale i wynikającym z przepisów wymogiem. W związku z tym nasza oferta w Zielonej Górze to także czyszczenie wielkogabarytowych obiektów w ramach przygotowania do audytów ISO i innych atestów jakości jak również na potrzeby odbiorów inwestorskich. W historii naszej firmy pracowaliśmy przy wielu podobnych zleceniach, przepisy określające wymagane w nich standardy znamy doskonale. Wykorzystujemy różne metody dopasowane do materiałów, z których wykonane są ściany, podłogi, sufity, wyposażenie obiektu, albo maszyny – do każdych okoliczności dobierzemy najlepszy sprzęt i chemię.

Formy specjalizacji

Korzystamy z wysokiej klasy sprzętu, sporą część zleceń realizujemy z użyciem myjek ciśnieniowo wodnych i systemu IONIC- w pełni ekologicznego. Integralną częścią tego typu operacji czyszczenia przemysłowego są zwykle prace na dużych wysokościach – na tę okoliczność posiadamy atesty IRATA - międzynarodowych kursów pracy w dostępnie linowym, nasi fachowcy mają również uprawnienia do pracy na wysokości wynikające z aktualnych badań lekarskich.

Doświadczenie w rozwiązywaniu problemów

Do natury zanieczyszczeń należy niezauważalne na początku odkładanie się i kłopotliwość z usunięciem w chwili, kiedy staja się widoczne. Inny problem to zwykle materiał, na którym się pojawią. Na przykład oczyszczenie ściany murowanej zależy od rodzaju tynku, stopnia narażenia na zabrudzenia, wilgotności i miejsca w planie obiektu. Dla nas jednak nie ma zleceń określanych jako „trudne”, dodatkowo potrafimy realizować zadania w trakcie cyklu produkcyjnego charakterystycznego dla danego obiektu bez jakiegokolwiek zakłócania go.

Całościowe realizacje

Usługa czyszczenia to przede wszystkie miejsca klasyfikowane jako niedostępne ze względu na wysokość położenia, albo ukrycia w zakamarkach, lub załomach konstrukcyjnych obiektu. Realizacja każdego zlecenia w Zielonej Górze jest przeprowadzana całościowo, czystość przywracamy dosłownie wszędzie – na podłogach, ścianach i elewacjach, oknach i przeszkleniach oraz sufitach łącznie z elementami ich wyposażenia. Wszędzie wykorzystujemy sprawdzone środki i najlepsze rozwiązania.

Obszar działania

Altura z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim świadczy usługi prac wysokościowych na terenie województwa lubuskiego, ale także w innych rejonach. Zajmujemy się m.in. czyszczeniem hal i magazynów, posługując się myjkami ciśnieniowymi oraz systemem IONIC. W ramach sprzątania hal wielkopowierzchniowych myjemy ściany i elewacje, także z utrwalonego brudu i trudnodostępnych miejsc.  Ponadto podejmujemy się czyszczenia sufitów, świetlików i przeszkleń. W naszej pracy, w zależności od panujących warunków wykorzystujemy podnośniki koszowe lub technikę alpinizmu przemysłowego. Na liście naszych działań znajdą Państwo także czyszczenie w ramach przygotowania do audytu ISO. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, a wszelki ustalenia z Klientem omawiamy z na początku współpracy. Nasza doświadczona ekipa pracowników, z pewnością spełni wszystkie oczekiwania, dotyczące skuteczności mycia hal i magazynów. Docieramy do różnych miejsc w kraju.

Szczecin · Gorzów Wielkopolski · Zielona Góra ·
Kostrzyn nad Odrą · Świebodzin

Copyright © 2018 www.czyszczenie-hal.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.