Oferujemy profesjonalne czyszczenie sufitów przy użyciu sprzętu alpinistycznego i wysokiej jakości środków czyszczących. Zapraszamy!


Usytuowanie sufitów sprawia, że utrzymanie ich w czystości nie jest zadaniem łatwym, w niektórych przypadkach wręcz nie wykonalnym, jeśli nie ma się odpowiedniego przygotowania i sprzętu. Firma Altura zajmuje się szeroko pojętymi pracami porządkowymi, ze szczególnym uwzględnieniem prac na wysokościach. Jeśli chcesz zadbać o czystość sufitu, w obiekcie jakim zarządzasz, np. w hali, magazynie, domu handlowym, ośrodku sportu, itp. skorzystaj z usług zawodowców. Sufity w obiektach przemysłowych i użyteczności publicznej są zwykle niejednolite, opatrzone licznym oświetleniem oraz wzmacniane nieforemnymi konstrukcjami, ponadto znajdują się na ponadprzeciętnej wysokości. Wszystko to jest utrudnieniem podczas czyszczenia sufitów, jednakże dla nas nie stawi to problemu, gdyż posługujemy się techniką linową, czyli tzw. alpinizmem przemysłowym. Możemy wykorzystać także podnośnik koszowy, który umożliwia wzniesienie się na dużą wysokość. W zależności od usytuowania i formy – czyszczenie sufitów wykonujemy metodami dopasowanymi do zlecenia. Posługujemy się sprawdzonymi urządzeniami, jak np. myjka ciśnieniowo wodna.


Czyszczenie sufitów w Gorzowie i okolicach – usługi na wysokim poziomie


Stosujemy detergenty, które dobieramy mając na uwadze zarówno materiał, z którego jest wykonany sufit, jak i stopień zabrudzenia. Zespół firmy Altura, to ludzie, którzy w swojej prace wykorzystują przyjemne z pożytecznym. Posiadamy aktualne badania zezwalające na prace wykonywane na dużych wysokościach, przykładamy wagę do bezpieczeństwa. W zawodzie działamy od wielu lat i nieustannie pracujemy nad rozwojem firmy, wyposażając ją we wciąż to nowe urządzenia i akcesoria, które podnoszą efektywność naszych działań. Przed przystąpieniem do czyszczenia sufitów, zabezpieczamy maszyny i wszystkie elementy stanowiące wyposażenie firmy, aby uchronić je przed ewentualnym uszkodzeniem. Wiemy, że każda godzina przestoju firmy, wiąże się ze stratami, dlatego ustalamy ze Zleceniodawcą najkorzystniejszy czas pracy – wywiązując się z uzgodnionych terminów. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu. Czyszczenie sufitów wykonujemy w Gorzowie Wielkopolskim, Świebodzinie, Zielonej Górze, Szczecinie i innych miejscowościach.