Mycie Kostrzyn

Dysponujemy myjkami ciśnieniowo-wodnymi oraz myjkami parowymi, które oprócz mycia zapewniają dezynfekcję powierzchni.

Mycie Kostrzyn

Bogata oferta mycia obiektów przemysłowych

Dzięki zdobywanym przez lata kompetencjom przyjmujemy zlecenia mycia każdego typu architektury przemysłowej, magazynowej, lub produkcyjnej. Jesteśmy dobrze obeznani ze specyfiką i wyposażeniem tego typu obiektów, w realizacji prac nie przeszkodzi także skala ich pojemności. Kompleksowość naszej oferty to także zlecenia związane z pracą na wysokości. Mycie przeprowadzają ekipy doświadczonych fachowców z certyfikatami międzynarodowych kursów pracy IRATA i aktualnymi badaniami poświadczającymi zdolność do pracy na wysokości.

Okna czyli światło

Wszystkie przeszklenia obiektu są jego wizytówką, zamówienie ich mycia zabezpiecza prezencję budynku i jakość wpadającego do wnętrza światła. Usługa obejmuje świetliki (płaskie, stożkowe i wypukłe), przeszklenia wszelkiego rodzaju oraz okna wraz z ramami. Realizujemy w Kostrzynie zlecenia na mycie wszelkich form okiennych, przede wszystkim o dużej powierzchni, na wysokościach i w miejscach trudno dostępnych. Rodzaj zabrudzenia nie gra roli, ponieważ pracujemy przy użyciu środków specjalistycznych.

Znajomość norm, przygotowanie, doskonały sprzęt

Zlecone prace realizujemy dokładnie, z zachowaniem norm bezpieczeństwa, jesteśmy dobrze przygotowani do działań i używamy licencjonowanego sprzętu oraz nowoczesnych preparatów do mycia zapewniających likwidację zabrudzeń bez śladów takich jak smugi czy zacieki. Wszystkie środki są bezpieczne dla środowiska. Jeśli chodzi o sprzęt, dysponujemy myjkami ciśnieniowo-wodnymi oraz myjkami parowymi, które oprócz mycia zapewniają dezynfekcję powierzchni. Jest to szczególnie pomocne w przypadku np. zakładów przetwórstwa spożywczego, czy chłodni do przechowywania żywności – w takich miejscach jakość mycia zabezpieczamy dodatkowo bezpiecznymi detergentami.

Indywidualne rozliczenia zleceń

Przygotowanie do pracy na wysokościach pozwala nam nie tylko na mycie okien i świetlików, ale i mycie ścian oraz wszystkich pionowych płaszczyzn na danym obiekcie. Każde zlecenie rozliczamy indywidualnie ponieważ zabrudzenia mają różny stopień i skład co zależy od rodzaju hali i materiału z którego wykonana jest ściana. Nasza oferta to jednak nie tylko ściany wewnętrzne zajmujemy się również myciem elewacji. Poza technikami linowymi do prac na wysokości używamy również podnośnika koszowego.

Wyjątkowa część oferty

Do naszej oferty należy również mycie sufitów, mycie maszyn i mycie zbiorników przemysłowych. Specjalizacje te łączy reguła dopasowania metody do zlecenia w zgodzie z przepisami BHP i zabezpieczeniem miejsca pracy (np. skrzyń, lub maszyn pod mytym sufitem). Zlecenia w zakładach produkcyjnych możemy realizować również podczas ich pracy bez jej zakłócania. Natomiast mycie zbiorników przemysłowych jest specjalną częścią naszej oferty. Na rynku działają firmy wyspecjalizowane w czyszczeniu pojemników przemysłowych, ale duże zbiorniki są dla nich na ogół zbyt poważnym wyzwaniem, które my realizujemy bez większych kłopotów. Usuwamy pozostałości po wszelkich substancjach – olejach, smarach, żywicach, farbach i innych sprawiających wrażenie niemożliwych do usunięcia, dokonujemy tego szybko i efektownie. Także w przypadku zbiorników nie stanowią dla nas problemu zlecenia związane z pracą na wysokości.

Obszar działania

Altura z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim świadczy usługi prac wysokościowych na terenie województwa lubuskiego, ale także w innych rejonach. Zajmujemy się m.in. czyszczeniem hal i magazynów, posługując się myjkami ciśnieniowymi oraz systemem IONIC. W ramach sprzątania hal wielkopowierzchniowych myjemy ściany i elewacje, także z utrwalonego brudu i trudnodostępnych miejsc.  Ponadto podejmujemy się czyszczenia sufitów, świetlików i przeszkleń. W naszej pracy, w zależności od panujących warunków wykorzystujemy podnośniki koszowe lub technikę alpinizmu przemysłowego. Na liście naszych działań znajdą Państwo także czyszczenie w ramach przygotowania do audytu ISO. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, a wszelki ustalenia z Klientem omawiamy z na początku współpracy. Nasza doświadczona ekipa pracowników, z pewnością spełni wszystkie oczekiwania, dotyczące skuteczności mycia hal i magazynów. Docieramy do różnych miejsc w kraju.

Szczecin · Gorzów Wielkopolski · Zielona Góra ·
Kostrzyn nad Odrą · Świebodzin

Copyright © 2018 www.czyszczenie-hal.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.