Altura to firma specjalizująca się w myciu maszyn na różnego rodzaju halach produkcyjnych i przemysłowych. Bogata oferta usług! Zapraszamy!


W zakładach przemysłowych maszyny pełnią bardzo ważną funkcję. Muszą być stale utrzymywane w czystości, gdyż ma to ogromne znaczenie w odniesieniu do warunków higienicznych danej produkcji i bezpieczeństwa pracowników podczas pracy. Altura to firma oferująca specjalistyczne mycie maszyn oraz urządzeń wymagających utrzymania porządku. Polegając na naszej wiedzy, kilkuletnim doświadczeniu i profesjonalnym sprzęcie jakim się posługujemy wykonując usługi dla naszych Klientów zapewniamy, że prace nasze wykonywane są na najwyższym poziomie. W dużej mierze stan techniczny maszyn i urządzeń wpływa na efektywność danej produkcji, dlatego tak istotne jest ich dokładne czyszczenie oraz przeciwdziałanie zanieczyszczeniu całej produkcji. Przedsiębiorstwa zlecając nam usługi czyszczenia maszyn mają pewność wykonania profesjonalnych prac przy użyciu odpowiedniego sprzętu myjącego. Stosujemy najnowszą technologię najwyższej jakości.


Specjalistyczne mycie maszyn na halach produkcyjnych


Dzięki zaangażowaniu naszych pracowników w mycie maszyn i urządzeń produkcyjnych jesteśmy w stanie zapewnić doskonale wsparcie dla utrzymania odpowiedniej jakości i wszelkich procesów produkcyjnych różnych zakładów przemysłowych na terenie Zielonej Góry, Gorzowa Wielkopolskiego, Szczecina, Kostrzyna nad Odrą oraz Świebodzina. Zajmujemy się czyszczeniem maszyn, urządzeń produkcyjnych oraz ich dezynfekcją i konserwacją. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie wykonując kompleksowe usługi mycia i sprzątania maszyn oraz całych linii przemysłowych. Wszystkie zlecenia wykonywane są z zachowaniem procedur BHP i całego środowiska pracy. Świadcząc prace czyszczące i sprzątające gwarantujemy naszym Klientom pełną satysfakcję z naszych usług i skuteczną technologię. Procesy mycia maszyn przez naszą firmę są szybkie i nieinwazyjne. W zależności od zanieczyszczenia i brudu dobieramy odpowiednie myjki i rozwiązania. Ograniczając czas do minimum dopasowujemy najefektywniejsze środki i metody.