Oferujemy Państwu usługę mycia przeszkleń w halach i magazynach. Wysokościowe mycie okien myjką ciśnieniowo wodną w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy!


Mycie przeszkleń z całą pewnością nie należy do zadań łatwych, szczególnie jeśli rzecz dotyczy okien zajmujących dużą powierzchnię oraz okien w budynkach przemysłowych, gdzie zanieczyszczenia mogą być ciężkie do usunięcia. Problem stanowi także utrwalony brud. Wyzwaniem jest mycie przeszkleń na dużych wysokościach, co wymaga wzmożonej ostrożności – większości osobom trudno w takich okolicznościach skupić się na pracy. Jednakże na wszystko jest rada – wystarczy skorzystać z usług zawodowców. Ekipa firmy Altura czuje się na dużych wysokościach jak ryba w wodzie, a fakt iż dysponujemy fachowym sprzętem i specjalistycznymi środkami czystości, pozwala nam na dużą efektywność przy myciu różnego rodzaju przeszkleń. Na wyposażeniu firmy znajdują się myjki ciśnieniowo wodne, które w znacznym stopniu podnoszą skuteczność prac. Woda wytryskiwania przez dysze pod dużym ciśnieniem, odrywa nawarstwiony brud ze szklanych powierzchni, pozostawiając szyby czyste i bez smug.

Mycie przeszkleń – wykorzystujemy alpinizm przemysłowyW zależności od potrzeb mycie przeszkleń może być wykonane samą wodą pod ciśnieniem lub z wykorzystaniem odpowiednio dobranych środków. Stosujemy metodę alpinizmu przemysłowego, która ma tę zaletę, że pozwala na pracę niemal na każdej wysokości. Członkowie ekipy ukończyli szkolenia w systemie IRATA, ponadto posiadają aktualne badania zezwalające na prace wysokościowe. Mycie przeszkleń w halach i innych budynkach wymaga wysiłku i dobrego przygotowania, jednakże doświadczenie zdobyte przez lata pracy, powala nam szybko uporać się z każdym zleceniem. Szyby widoczne przez przechodniów, stanowią swego rodzaju wizytówkę, dlatego warto pokusić się o skorzystanie z naszych usług – mycie przeszkleń w Szczecinie, Gorzowie Wielkopolskim, Zielonej Górze, Świebodzinie oraz innych miastach wykonujemy z największa precyzją. Dotrzymujemy umówionych terminów, jesteśmy elastyczni oferujemy wysoką jakość usług w korzystnej cenie. Zadzwoń lub przyjdź – zapraszamy!