ciśnieniowe czyszczenie elewacji poznań

Oferujemy Państwu mycie ścian na halach produkcyjnych i magazynowych. Do czyszczenia elewacji stosujemy najnowsze metody i techniki.


Nie od dziś wiadomo, że regularne czyszczenie i mycie ścian z licznych osadów i zabrudzeń w zakładach przemysłowych i spożywczych znacząco poprawia komfort pracy, ale i wpływa także na wizerunek firmy. W sektorze spożywczym powstały pył i kurz może stanowić zagrożenie dla jakości wytwarzanych produktów. Altura to firma, która specjalizuje się w myciu ścian na terenie Gorzowa Wielkopolskiego Szczecina i Zielonej Góry. Poszarzałe i przybrudzone ściany to dla nas żaden problem. Myjką parową jesteśmy w stanie usunąć wszelkie zabrudzenia z elewacji wewnętrznej nie pozostawiając żadnych niepotrzebnych śladów. Tynki w zakładach produkcyjnych brudzą się bardzo szybko, dlatego należy poddawać je regularnemu odświeżaniu i myciu, aby zapobiec rozwojowi pleśni, grzybów i roztoczy. Profesjonalny sprzęt, którego używamy do mycia ścian już podczas jednego zabiegu usuwa wszelkie zabrudzenia i drobnoustroje.

Mycie ścian w Gorzowie Wlkp z zastosowaniem najnowszych metod


Zabrudzenia likwidujemy myjąc ścianę myjką ciśnieniową z użyciem wody i bezpiecznych detergentów. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, gdyż każdy obiekt jest inny. W przypadku ścian duże znaczenie ma faktura tynku, jego nasiąkliwość, a także miejsce położenia. Wsłuchując się w potrzeby naszych Klientów solidnie wykonujemy pracę. Zapewniamy, że mycie ścian na wysokościach przez naszą ekipę jest w pełni bezpieczne i profesjonalne. Dbamy o każdą przestrzeń i najmniejszy zakamarek. Nasze usługi wykonujemy starannie mając na uwadze zadowolenie i satysfakcję Klientów. Wykonujemy również inne prace wysokościowe w oparciu o całą gamę usług utrzymania czystości w różnych branżach i sektorach. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą firmy Altura. Gwarantujemy dobrze wykonaną pracę i przystępne ceny. Zlecenia przyjmujemy zarówno od firm, jak i Klientów Indywidualnych.

Gorzów Wielkopolski i Szczecin