Mycie Świebodzin

Do atutów naszej firmy należy przygotowanie do prac na wysokości, dzięki temu myjemy nie tylko wielkopowierzchniowe okna i świetliki lecz także ściany oraz wszystkie płaszczyzny pionowe serwisowanego obiektu.

Mycie Świebodzin

Mycie przemysłowe – obiekty wielkopowierzchniowe

Mamy sporą praktykę jeśli chodzi o zlecenia mycia obiektów wielkopowierzchniowych. Doświadczenie pozwala nam podejmować każde zlecenie związane z przywróceniem i utrzymaniem czystości architektury produkcyjnej, przemysłowej lub magazynowej. Prace przeprowadzamy niezależnie od skali obiektu, jego wyposażenia i specyfiki – znamy każdy rodzaj konstrukcji. Nasza oferta jest kompletna pod każdym względem – obsługujemy również miejsca kwalifikowane jako niedostępne, bądź wysoko położone. Wszystkie zlecenia realizują specjaliści z certyfikatami IRATA czyli międzynarodowych kursów pracy w dostępie linowym, wszyscy mają też aktualne badania lekarskie dopuszczające prace wysokościowe.

Iluminatory, świetliki, okna

Wizytówką i zarazem podstawą dobrego wrażenia wywoływanego przez budynek są jego okna oraz wszelkiego typu przeszklenia. Ich czystość wpływa na wizerunek firmy, a przez poprawę jakości światła, także na samopoczucie osób pracujących wewnątrz. Usługa mycia oferowana przez naszą firmę w Świebodzinie dotyczy okien wraz z ramami, wszelkiego rodzaju przeszkleń i świetlików. Przyjmujemy zlecenia mycia wszelkiego typu iluminatorów, szczególnie wielkopowierzchniowych, wysoko położonych i trudnodostępnych. Rodzaj zanieczyszczeń jakie będziemy usuwać nie ma praktycznie znacznie, korzystamy ze specjalnych środków i sprzętu najnowszej generacji.

Profesjonalizm na każdą okoliczność

Do wykonania prac zawsze jesteśmy gruntownie przygotowani. Zlecone zadania realizujemy w Świebodzinie z najwyższą dokładnością, zachowaniem norm bezpieczeństwa, wykorzystaniem certyfikowanych urządzeń wysokiej klasy i środków czystości bezpiecznych dla środowiska. Preparaty których używamy zapewniają trwałe usunięcie zanieczyszczeń bez pozostałości w postaci zacieków, plam i smug. Jeśli chodzi o sprzęt, najczęściej wykorzystujemy myjki ciśnieniowo-wodne oraz zapewniające dezynfekcję powierzchni myjki parowe. Drugie z wymienionych znajdują zastosowanie w zespołach magazynowo-chłodniczych oraz ośrodkach produkcji i przetwórstwa spożywczego. W miejscach tych dodatkowo do mycia używamy bezpiecznych detergentów.

Mycie ścian i elewacji

Do atutów naszej firmy należy przygotowanie do prac na wysokości, dzięki temu myjemy nie tylko wielkopowierzchniowe okna i świetliki lecz także ściany oraz wszystkie płaszczyzny pionowe serwisowanego obiektu. Zanieczyszczenia mogą mieć różny skład i stężenie, sporo zależy od charakteru obiektu i materiału z jakiego wykonano ścianę, w związku z tym każde zlecenie rozliczane jest indywidualnie. Trzeba zauważyć, że oferta naszej firmy to nie tylko powierzchnie wewnętrzne, przejmujemy również zlecenia na profesjonalne mycie elewacji. Poza wielokrotnie wypróbowanymi technikami linowymi, realizację takich zadań przeprowadzamy także przy pomocy podnośnika koszowego.

Oferta specjalistyczna – mycie zbiorników przemysłowych

Poza przeszkleniami i ścianami nasza oferta nie pomija również mycia sufitów, maszyn i zbiorników o objętości przemysłowej. Także w tych dziedzinach naszą zasadą jest dopasowanie metody pracy do charakteru zlecenia przy zgodności z przepisami BHP oraz dbałością o otoczenie (np. zabezpieczaniem inwentarza zlokalizowanego pod mytym sufitem). Warto dodać, że roboty prowadzimy również w zakładach produkcyjnych w okresach ich aktywności, bez jej zakłócania. Natomiast mycie zbiorników przemysłowych zasługuje na uwagę ze względu na pewną branżową właściwość, potwierdzającą nasze doświadczenie i fachowość. Otóż większość firm na rynku sprzątania przemysłowego obsługuje tylko przenośne zasobniki i cysterny o średniej objętości, natomiast rezerwuary masowe i zbiorniki o dużych pojemnościach stanowią dla nich pewną barierę, za którą widnieje logo naszej firmy. Właśnie my Dajemy sobie radę z wielkoskalowymi zbiornikami, usuwamy pozostałości i zabrudzenia po dowolnych substancjach – olejach, smarach, farbach, klejach, czy żywicach bez względu na rozmiar zbiornika, czy wrażenie nieusuwalności. Zadania realizujemy w krótkim czasie, efekt zawsze zadowala Klientów. Także w dziedzinie zbiorników przemysłowych realizujemy zlecenia związane z pracą na wysokości.

Obszar działania

Altura z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim świadczy usługi prac wysokościowych na terenie województwa lubuskiego, ale także w innych rejonach. Zajmujemy się m.in. czyszczeniem hal i magazynów, posługując się myjkami ciśnieniowymi oraz systemem IONIC. W ramach sprzątania hal wielkopowierzchniowych myjemy ściany i elewacje, także z utrwalonego brudu i trudnodostępnych miejsc.  Ponadto podejmujemy się czyszczenia sufitów, świetlików i przeszkleń. W naszej pracy, w zależności od panujących warunków wykorzystujemy podnośniki koszowe lub technikę alpinizmu przemysłowego. Na liście naszych działań znajdą Państwo także czyszczenie w ramach przygotowania do audytu ISO. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, a wszelki ustalenia z Klientem omawiamy z na początku współpracy. Nasza doświadczona ekipa pracowników, z pewnością spełni wszystkie oczekiwania, dotyczące skuteczności mycia hal i magazynów. Docieramy do różnych miejsc w kraju.

Szczecin · Gorzów Wielkopolski · Zielona Góra ·
Kostrzyn nad Odrą · Świebodzin

Copyright © 2018 www.czyszczenie-hal.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.