Mycie Szczecin

Ceniony przez naszych szczecińskich Klientów profesjonalizm nie jest hasłem marketingowym, ale synonimem rzetelnego przygotowania i używania atestowanego sprzętu.

Mycie Szczecin

Całościowe realizacje prac

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu przyjmujemy zlecenia mycia dowolnej formy architektury przemysłowej, magazynowej, lub produkcyjnej. Doskonale znamy specyfikę konstrukcji i wyposażenia takich obiektów, nie stanowi też dla nas problemu ich kubatura – określenie „usługa kompleksowa” oznacza, że realizujemy zlecenia związane również z pracami na wysokości. Usługi mycia przeprowadzają ekipy złożone z fachowców z homologacjami międzynarodowych kursów pracy w dostępie linowym IRATA i aktualnymi badaniami lekarskimi, uprawniającymi do działania na wysokości.

Mycie, czyli nowa jakość światła

Szyby i okna obiektu są jego swoistą wizytówką, warto więc zadbać zarówno o wygląd zewnętrzny budynku jak i czystość wpadającego do wewnątrz światła, czyli zamówić mycie. Przedmiotem tej usługi są w Szczecinie wszelkiego rodzaju świetliki - płaskie, stożkowe i wypukłe, okna wraz z ramami oraz wszelkie przeszklenia. Myjemy wszystkie możliwe formy iluminatorów, przede wszystkim te o dużej powierzchni, w miejscach trudnodostępnych i wysoko położonych, bez znaczenia czy narażone na kurz i opary, czy na zaskorupienia zabrudzeń.

Specjalistyczne środki

Używamy specjalistycznych środków czystości, naszą dewizą jest staranność i bezpieczeństwo. Ceniony przez naszych szczecińskich Klientów profesjonalizm nie jest hasłem marketingowym, ale synonimem rzetelnego przygotowania i używania atestowanego sprzętu. Zlecenia realizujemy z użyciem nowoczesnej chemii gwarantującej trwałą czystość bez smug, zacieków i innych śladów, a przy tym bezpiecznej dla środowiska naturalnego. W części prac używamy myjek ciśnieniowo wodnych, które radzą sobie z każdym rodzajem zabrudzeń, w innych stawiamy na myjki parowe, które jednocześnie myją i dezynfekują daną powierzchnię, a wszystko to w krótkim czasie. Wsparciem sprzętu myjącego są bezpieczne detergenty, możliwe do użycia w zakładach przetwórstwa spożywczego i chłodniach.

Ściany, elewacje i wszystko co się z nimi wiąże

Prace na wysokościach to nie tylko świetliki, okna i przeszklenia, ale również mycie ścian. W zależności od charakteru hali i materiału z jakiego ściana jest wykonana, osady i zabrudzenia mają różny skład, każde zlecenie rozliczamy indywidualnie. Nie ograniczamy się jednak tylko do ścian wewnętrznych, do naszej oferty należy również mycie elewacji. Oprócz technik linowych z dziedziny alpinizmu przemysłowego, do prac wysokościowych wykorzystujemy też podnośnik koszowy.

Mycie maszyn, sufitów i zbiorników przemysłowych

Nasza propozycja to także mycie maszyn, mycie sufitów i mycie zbiorników przemysłowych. Wszystkie te płaszczyzny naszej działalności łączy zasada dopasowania metody do zlecenia, przestrzeganie przepisów BHP, zabezpieczanie inwentarza który znajdzie się w pobliżu miejsca prac (np. pod mytym sufitem). Prace wykonujemy również w zakładach podczas cykli produkcyjnych bez ich zakłócania. Z kolei mycie zbiorników przemysłowych należy do usług wyjątkowych. Dlaczego? O ile na rynku można znaleźć firmy wyspecjalizowane w zasobnikach i pojemnikach, o tyle wielkogabarytowe zbiorniki przemysłowe wciąż stanowią pewien problem. Bolączką takich rezerwuarów są pozostałości po chemikaliach i prefabrykatach, takich jak oleje, smary, żywica, guma, lakiery, kleje, farby i inne, które po przylgnięciu do ściany zbiornika wydają się być niemożliwe do usunięcia. Ręczne mycie zbiorników jest trudne, pracownicy firmy do której należy zbiornik zwykle nie chcą się podejmować podobnych prac, za to my wykonamy je w krótkim czasie i z doskonałym efektem. Podejmujemy się również zleceń wymagających prac na dużych wysokościach.

Obszar działania

Altura z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim świadczy usługi prac wysokościowych na terenie województwa lubuskiego, ale także w innych rejonach. Zajmujemy się m.in. czyszczeniem hal i magazynów, posługując się myjkami ciśnieniowymi oraz systemem IONIC. W ramach sprzątania hal wielkopowierzchniowych myjemy ściany i elewacje, także z utrwalonego brudu i trudnodostępnych miejsc.  Ponadto podejmujemy się czyszczenia sufitów, świetlików i przeszkleń. W naszej pracy, w zależności od panujących warunków wykorzystujemy podnośniki koszowe lub technikę alpinizmu przemysłowego. Na liście naszych działań znajdą Państwo także czyszczenie w ramach przygotowania do audytu ISO. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, a wszelki ustalenia z Klientem omawiamy z na początku współpracy. Nasza doświadczona ekipa pracowników, z pewnością spełni wszystkie oczekiwania, dotyczące skuteczności mycia hal i magazynów. Docieramy do różnych miejsc w kraju.

Szczecin · Gorzów Wielkopolski · Zielona Góra ·
Kostrzyn nad Odrą · Świebodzin

Copyright © 2018 www.czyszczenie-hal.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.