Mycie Zielona Góra

Na uwagę zasługuje fakt, że prace w zakładach produkcyjnych potrafimy realizować bez przerywania i zakłócania realizowanych przez nie zadań.

Mycie Zielona Góra

Doskonałe kwalifikacje

Lata praktyki w dziedzinie utrzymania czystości obiektów wielkopowierzchniowych pozwalają mam przyjąć dosłownie każde zlecenia mycia związana z dowolnym typem architektury przemysłowej, produkcyjnej lub magazynowej. Prace realizujemy bez względu na skalę obiektu, jego specyfikę, czy wyposażenie – jesteśmy obeznani z każdym typem konstrukcji. Nasza wszechstronna oferta obejmuje również prace w miejscach trudno dostępnych i wysoko położonych. Zlecenia mycia przemysłowego realizują profesjonaliści z atestami międzynarodowych kursów pracy IRATA i badaniami lekarskimi dopuszczającymi do pracy na wysokości.

Mycie okien wielkopowierzchniowych

Okna i przeszklenia budynku stanowią jego wizytówkę, umycie ich zabezpiecza wizerunek firmy do której należy i poprawia jakość światła wpadającego do wnętrza. W tym wypadku usługa mycia dotyczy świetlików i wszelkiego typu przeszkleń, a także okien razem z ramami. Myjemy w Zielonej Górze wszystkie formy okienne, zwłaszcza wielkopowierzchniowe, trudno dostępne i położone na znacznej wysokości. Nie ma znaczenia z jakim rodzajem zanieczyszczeń mamy do czynienia – w pracy wykorzystujemy profesjonalny sprzęt i specjalistyczne środki.

Branżowa renoma

Nasze realizacje cechuje dokładność, zachowanie norm bezpieczeństwa, rzetelne przygotowanie do podejmowanych prac, użycie atestowanego sprzętu i najnowszej generacji bezpiecznych dla środowiska środków czyszczących. Użyte preparaty gwarantują trwałą likwidację zabrudzeń bez smug, zacieków, czy plam. Wśród wykorzystywanych urządzeń wyróżniają się myjki ciśnieniowo-wodne oraz myjki parowe zapewniające poza umyciem również dezynfekcją. Są one szczególnie cenione przez takich Klientów jak zakłady przetwórstwa żywności i kompleksy magazynowo chłodnicze, przy czym w takich i podobnych miejscach wykorzystujemy do mycia również bezpieczne detergenty.

Mycie ścian i elewacji

Jesteśmy przygotowani do realizacji prac na dużych wysokościach, co pozwala nie tylko na mycie świetlików, czy innego typu iluminatorów ale również ścian i wszelkich pionowych płaszczyzn danego obiektu. Ponieważ zabrudzenia mogą mieć różny stopień i skład – zależny od materiału z jakiego wykonano ścianę i charakteru prac prowadzonych w hali – każde zlecenie jest rozliczane indywidualnie. Warto dodać, że nasza propozycja w Zielonej Górze obejmuje poza ścianami wewnętrznymi również mycie elewacji. Do prac wysokościowych oprócz sprawdzonych technik linowych wykorzystujemy także zalety podnośnika koszowego.

Ceniona część oferty

Propozycja marki „Altura” w dziedzinie mycia przemysłowego to także mycie maszyn, sufitów i różnego typu zbiorników masowych. Również w tym wypadku działamy zgodnie z zasadą dopasowywania sposobów mycia do charakteru zlecenia zgodnie z zasadami BHP i zabezpieczeniem otoczenia (np. tego co znajduje się pod mytym sufitem). Na uwagę zasługuje, że prace w zakładach produkcyjnych potrafimy realizować bez przerywania, czy zakłócania realizowanych przez nie zadań. Z kolei dziedzina mycia zbiorników przemysłowych to specjalna część naszego pakietu usługowego, potwierdzająca profesjonalizm naszej marki. Większość działających na rynku mycia i czyszczenia przemysłowego firm specjalizuje się w czyszczeniu przenośnych zbiorników i pojemników o niewielkiej objętości. Większe rezerwuary, cysterny i zasobniki wielkoobjętościowe są jednak dla nich zbyt poważnym wyzwaniem, w przeciwieństwie do naszej firmy. Uporamy się z pozostałościami dowolnych substancji – smarów, żywic, klejów, farb, czy olejów, nie ma znaczenia jak bardzo wyglądających na nieusuwalne. Z każdym zadaniem uporamy się w krótkim czasie uzyskując pożądany przez Klienta efekt. Również w dziedzinie mycia zbiorników podejmujemy zlecenia prac na dużych wysokościach.

Obszar działania

Altura z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim świadczy usługi prac wysokościowych na terenie województwa lubuskiego, ale także w innych rejonach. Zajmujemy się m.in. czyszczeniem hal i magazynów, posługując się myjkami ciśnieniowymi oraz systemem IONIC. W ramach sprzątania hal wielkopowierzchniowych myjemy ściany i elewacje, także z utrwalonego brudu i trudnodostępnych miejsc.  Ponadto podejmujemy się czyszczenia sufitów, świetlików i przeszkleń. W naszej pracy, w zależności od panujących warunków wykorzystujemy podnośniki koszowe lub technikę alpinizmu przemysłowego. Na liście naszych działań znajdą Państwo także czyszczenie w ramach przygotowania do audytu ISO. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, a wszelki ustalenia z Klientem omawiamy z na początku współpracy. Nasza doświadczona ekipa pracowników, z pewnością spełni wszystkie oczekiwania, dotyczące skuteczności mycia hal i magazynów. Docieramy do różnych miejsc w kraju.

Szczecin · Gorzów Wielkopolski · Zielona Góra ·
Kostrzyn nad Odrą · Świebodzin

Copyright © 2018 www.czyszczenie-hal.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.