Firma Altura posiada specjalistyczny sprzęt i profesjonalne odkurzacze do odkurzania konstrukcji oraz hal przemysłowych.

W zakładach przemysłowych i spożywczych wymagane są określone standardy, których trzeba przestrzegać Takie miejsca powinny być nieskazitelnie czyste, dlatego też muszą być systematycznie sprzątane i czyszczone. Konstrukcje umiejscowione na różnego rodzaju halach, czy też magazynach często ulegają poważnym zabrudzeniom, również elementy trudnodostępne lub znajdujące się na dużych wysokościach. Altura to firma z dużym doświadczeniem, zajmująca się solidnym odkurzaniem konstrukcji w Gorzowie Wielkopolskim, Zielonej Górze, Szczecinie i okolicach. Wiemy doskonale, że praca ta wymaga specjalistycznych umiejętności oraz solidnego i fachowego sprzętu, dlatego możemy z czystym sumieniem zagwarantować, że odkurzanie konstrukcji zostanie wykonane profesjonalnie z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

Specjalistyczne odkurzanie konstrukcji – Gorzów Wlkp.


Niezależnie od profilu działania danego zakładu wiadome jest, że musi on spełnić określone normy sanitarne. Wszelkie odstępstwa od normy, zagrażają naruszeniem przepisów BHP. Kurz, brud, nalot gromadzą się często w wielu miejscach, także na konstrukcjach halowych i magazynowych, dlatego precyzyjne odkurzanie konstrukcji jest konieczne. Pozwala na usunięcie niebezpiecznego zabrudzenia, a w przypadku konstrukcji stalowych może wykryć korozję. Firma Altura przy odkurzaniu konstrukcji takich, jak stelaże zbiorników, hale, drabiny ewakuacyjne, maszty, klatki i inne stosuje nowoczesne i zaawansowane techniki alpinistyczne używając lin oraz podnośników koszowych. W zależności od wielkości konstrukcji wybieramy odpowiednie sposoby korzystając z możliwie najlepszych rozwiązań. Możemy zagwarantować, że nasze prace na wysokościach przebiegną solidnie i szybko zgodnie z obowiązującymi przepisami.