Czyszczenie
hal i magazynów

Firma Altura zajmuje się fachowym czyszczeniem hal produkcyjnych i magazynów w Gorzowie Wlkp i okolicach.

Firma Altura to działalność, która istnieje na rynku od 2012 roku. Oferujemy szereg profesjonalnych i  kompleksowych usług w oparciu o czyszczenie hal produkcyjnych i magazynów w Gorzowie Wielkopolskim i okolicach. Zajmujemy się czyszczeniem obiektów przemysłowych i ich przygotowaniem pod względem czystości do audytu ISO lub odbioru inwestorskiego. Sprzęt jakim się posługujemy to najnowocześniejsze urządzenia oparte na najnowszej technologii. Nasze odkurzacze przemysłowe mają dużo mocy, a ich specjalistyczne końcówki ssące pozwalają na dokładne czyszczenie hal produkcyjnych oraz magazynów. W naszej pracy wykorzystywane są przede wszystkim urządzenia przemysłowe, które są wydajne i posiadają właściwości antyelektrostatyczne, co pozwala na uzyskanie długiego efektu pracy. Atutem naszje firmy jest pełna zaangażowania załoga, która wszelkie prace wykonuje solidnie  i terminowo.

Kompleksowe czyszczenie hal produkcyjnych i magazynów

Hale produkcyjne i magazyny to pomieszczenia, które często ulegają dużym zabrudzeniom. Czyszczenie ich powoduje, że likwidowane są niechciane substancje, które często unoszą się w powietrzu lub osiadają na ścianach stwarzając poczucie zagrożenia dla zdrowia pracowników danego zakładu. Efekt czyszczenia ułatwia pracę innym i zmniejsza poczucie zagrożenia. Solidne sprzątanie i czyszczenie hal produkcyjnych oraz przemysłowych wykonujemy na terenie takich miast jak: Gorzów Wlkp., Zielona Góra, Kostrzyn nad Odrą, Szczecin i Świebodzin. Specjalizujemy się w zadaniach trudnych wykonując prace dla przemysłu ciężkiego i spożywczego. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie dbając o każdy szczegół. Czyszczenie hal produkcyjnych i magazynów to proces, który warto powierzyć prawdziwym profesjonalistom. Zapraszamy do skorzystania z usług bogatej oferty firmy Altura.

Obszar działania

Altura z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim świadczy usługi prac wysokościowych na terenie województwa lubuskiego, ale także w innych rejonach. Zajmujemy się m.in. czyszczeniem hal i magazynów, posługując się myjkami ciśnieniowymi oraz systemem IONIC. W ramach sprzątania hal wielkopowierzchniowych myjemy ściany i elewacje, także z utrwalonego brudu i trudnodostępnych miejsc.  Ponadto podejmujemy się czyszczenia sufitów, świetlików i przeszkleń. W naszej pracy, w zależności od panujących warunków wykorzystujemy podnośniki koszowe lub technikę alpinizmu przemysłowego. Na liście naszych działań znajdą Państwo także czyszczenie w ramach przygotowania do audytu ISO. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, a wszelki ustalenia z Klientem omawiamy z na początku współpracy. Nasza doświadczona ekipa pracowników, z pewnością spełni wszystkie oczekiwania, dotyczące skuteczności mycia hal i magazynów. Docieramy do różnych miejsc w kraju.

Szczecin · Gorzów Wielkopolski · Zielona Góra ·
Kostrzyn nad Odrą · Świebodzin

Copyright © 2018 www.czyszczenie-hal.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.