Miejsca trudno dostępne

Altura w Gorzowie Wlkp. zajmuje się myciem i czyszczeniem miejsc trudnodostępnych. Wykorzystujemy techniki alpinistyczne.

Altura to firma z wieloletnim doświadczeniem zajmująca się solidnym sprzątaniem i czyszczeniem hal produkcyjnych oraz magazynów bez żadnej przerwy technologicznej. Dzięki naszemu specjalistycznemu sprzętowi, który dociera w najbardziej trudnodostępne miejsca gwarantujemy usunięcie mocnych zabrudzeń oraz zanieczyszczeń niemal z każdej powierzchni czy też miejsca. Nasz zgrany i zorganizowany zespół fachowców przeprowadza sprzątanie całej linii produkcyjnej w sposób szybki i skuteczny nie narażając Zleceniodawcy na niepotrzebne koszty. Brud i kurz osiadają wszędzie. Szczególnie w miejscach gdzie wytwarzane są produkty. Nie zawsze jednak można się do niego dostać. W miejscach trudnodostępnych jest to zazwyczaj niemożliwe. Dlatego w takich sytuacjach wraz z nowoczesnymi urządzeniami sprzątającymi i myjącymi opartymi na najnowszej technologii czyścimy hale, maszyny, świetliki, ściany, konstrukcje docierając w miejsca trudnodostępne z dokładnością usuwając wszystkie zabrudzenia przemysłowe.

Innowacyjne sposoby na czyszczenie trudnodostępnych miejsc

Zanieczyszczenia mogą niezauważenie gromadzić się w trudno dostępnych miejscach, a obecność ich może w widoczny sposób wpływać na jakość funkcjonowania firmy. Nasza ekipa korzysta z nowoczesnego sprzętu myjącego, a dzięki kwalifikacjom niezbędnym do korzystania z dostępu linowego, dociera do najdalszych zakamarków, by oddać czyste miejsca w ręce Klientów. Oferta firmy Altrua to idealna propozycja dla zakładów, które potrzebują solidnego, rzetelnego i zorganizowanego zespołu pracowników do oczyszczenia i odkurzania. Usługi wykonujemy również podczas trwania produkcji. Prace na wysokości realizujemy przy wykorzystaniu technik alpinistycznych dbając przy tym o całkowite zabezpieczenia miejsca pracy. Jesteśmy przekonani, że nasz wykwalifikowany i przeszkolony zespół to gwarancja najwyższej jakości i bezpieczeństwa. Zapraszamy do zapoznania się z obszerną ofertą firmy Altura. Odkurzaniem i czyszczeniem miejsc trudnodostępnych zajmujemy się na terenie Gorzowa Wielkopolskiego, Szczecina, Zielonej Góry i Świebodzina.

Obszar działania

Altura z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim świadczy usługi prac wysokościowych na terenie województwa lubuskiego, ale także w innych rejonach. Zajmujemy się m.in. czyszczeniem hal i magazynów, posługując się myjkami ciśnieniowymi oraz systemem IONIC. W ramach sprzątania hal wielkopowierzchniowych myjemy ściany i elewacje, także z utrwalonego brudu i trudnodostępnych miejsc.  Ponadto podejmujemy się czyszczenia sufitów, świetlików i przeszkleń. W naszej pracy, w zależności od panujących warunków wykorzystujemy podnośniki koszowe lub technikę alpinizmu przemysłowego. Na liście naszych działań znajdą Państwo także czyszczenie w ramach przygotowania do audytu ISO. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, a wszelki ustalenia z Klientem omawiamy z na początku współpracy. Nasza doświadczona ekipa pracowników, z pewnością spełni wszystkie oczekiwania, dotyczące skuteczności mycia hal i magazynów. Docieramy do różnych miejsc w kraju.

Szczecin · Gorzów Wielkopolski · Zielona Góra ·
Kostrzyn nad Odrą · Świebodzin

Copyright © 2018 www.czyszczenie-hal.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.