Czyszczenie zbiorników

Profesjonalne mycie i czyszczenie zbiorników przemysłowych. Obszar działania to Gorzów Wlkp., Szczecin, Zielona Góra, Kostrzyn nad Odrą i inne miasta.

W zakładach przemysłowych w szczególności tych związanych z produkcją kosmetyków i żywności mycie zbiorników jest nieodzownym elementem całej linii produkcyjnej.  Regularne ich czyszczenie jest istotne dla zachowania higieny i rentowności całej produkcji. Duży nacisk kładziony jest na wysoki stopień czystości danego procesu, gdyż to od niego w dużym stopniu zależy efektywność produktów. Pozostałości w zbiornikach takie jak: oleje, smary, żywica, guma, lakiery, kleje, farby i inne substancje przylegają do ścian i są trudne do usunięcia. Ręczne mycie zbiorników z zabrudzeń powstałych w trakcie procesów przemysłowych jest ogromnie trudne i zazwyczaj przyczynia się do generowania strat w danej firmie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów firma Altura oferuje szeroki wachlarz usług czyszczenia i mycia zbiorników, hal produkcyjnych, ścian i innych powierzchni, także tych wymagających prac na dużych wysokościach. Do czyszczenia wykorzystujemy sprzęt wysokiej klasy, który pozwala na dokładne mycie zbiorników.

Profesjonalne czyszczenie i mycie zbiorników w Gorzowie Wlkp

Niezależnie od tego czy dane zbiorniki są czyszczone w celu wymiany produktu, zmiany profilu produkcji czy jeszcze innej przyczyny nasza ekipa fachowców znajdzie właściwe rozwiązanie i sposób na ich perfekcyjne oczyszczenie. Szeroka gama systemów oczyszczających jaką oferuje firma Altura spełnia wszelkiego rodzaju wymagania i obowiązujące procedury. Praca na dużych wysokościach odbywa się z asekuracją linową bądź w dostępie linowym, a także przy użyciu podnośników koszowych. Każdy nasz pracownik posiada ukończone w tym temacie przeszkolenie. Proponujemy naszym Klientom usługi porządkowe w oparciu o nowoczesne systemy technologiczne. Oczyszczanie zbiorników przez naszą firmę jest bezpieczne i trwale. Ponadto możemy zając się myciem hal, ścian, maszyn zwracając uwagę na jak największą dokładność wykonywanych przez nas czynności. Przekonaj się już dziś o możliwościach naszej firmy. Czyszczenie zbiorników wykonujemy na terenie Gorzowa Wielkopolskiego i okolicach.

Obszar działania

Altura z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim świadczy usługi prac wysokościowych na terenie województwa lubuskiego, ale także w innych rejonach. Zajmujemy się m.in. czyszczeniem hal i magazynów, posługując się myjkami ciśnieniowymi oraz systemem IONIC. W ramach sprzątania hal wielkopowierzchniowych myjemy ściany i elewacje, także z utrwalonego brudu i trudnodostępnych miejsc.  Ponadto podejmujemy się czyszczenia sufitów, świetlików i przeszkleń. W naszej pracy, w zależności od panujących warunków wykorzystujemy podnośniki koszowe lub technikę alpinizmu przemysłowego. Na liście naszych działań znajdą Państwo także czyszczenie w ramach przygotowania do audytu ISO. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, a wszelki ustalenia z Klientem omawiamy z na początku współpracy. Nasza doświadczona ekipa pracowników, z pewnością spełni wszystkie oczekiwania, dotyczące skuteczności mycia hal i magazynów. Docieramy do różnych miejsc w kraju.

Szczecin · Gorzów Wielkopolski · Zielona Góra ·
Kostrzyn nad Odrą · Świebodzin

Copyright © 2018 www.czyszczenie-hal.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.