Czyszczenie ścian na halach

Nasi przeszkoleni i doświadczeni pracownicy zajmują się profesjonalnym czyszczeniem ścian na halach produkcyjnych i magazynach.

Usługi czyszczenia ścian w magazynach i na halach produkcyjnych oferowane przez firmę  Altura, która z wieloletnim doświadczeniem działa na terenie woj. lubuskiego, dotyczą przede wszystkim zakładów przemysłowych. Na wskutek funkcjonowania linii produkcyjnej ściany na hali ulegają często ogromnemu zanieczyszczeniu. Czyszczenie ich zazwyczaj polega na usuwaniu zabrudzeń, tłustych plam przy użyciu środków zasadowych i zastosowaniu nowoczesnej technologii usuwania zabrudzeń. W zależności od potrzeby i stopnia danego zanieczyszczenia magazynu oraz hali dopasowujemy odpowiednią technologię, aby wykonanie naszego zlecenia było jak najbardziej efektywne. Na wysokościach używamy technik alpinistycznych posiadając ku temu odpowiednie kwalifikacje oraz szkolenia.  Czyszczenie ścian w magazynach to nasza codzienność. Rozwiązujemy problemy naszych Zleceniodawców związane z kontrolą sanepidu. Zajmujemy się profesjonalnym przygotowaniem obiektów przemysłowych do różnego rodzaju wizytacji i odbioru inwestorskiego.

Czyszczenie ścian w halach i magazynach – Gorzów Wielkopolski

Urządzenia stosowane przez naszych ekspertów w dziedzinie czyszczenia ścian w magazynach i na halach pozwalają dokładnie oczyścić powierzchnie do nawet kilkumetrowych wysokości. Nasz sprzęt jest wydajny i nowoczesny. Dzięki niemu uzyskujemy relatywnie długi efekt pracy, który ułatwia codzienne sprzątanie. Trzeba zaznaczyć, że takie specjalistyczne i precyzyjne oczyszczanie powierzchni nie tylko zmniejsza niebezpieczeństwo i ilość szkodliwych substancji w powietrzu, ale przede wszystkim sprawia, że oczyszczone ściany na długo zachowają swoje właściwości. Budynki, hale, podłogi i ściany ulegają eksploatacji i co jakiś czas wymagają gruntownego oraz regularnego mycia. Kompleksowe prace z zakresu utrzymania czystości to nasza specjalność! Aby właściwie wykonać oczyszczanie ścian na magazynach i halach trzeba rozpoznać zabrudzenia oraz ich skład. Nasi doświadczeni pracownicy poradzą sobie niemal z każdym zanieczyszczeniem. Korzystamy tylko ze sprawdzonych środków czyszczących i profesjonalnych rozwiązań. Zapraszamy!

Obszar działania

Altura z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim świadczy usługi prac wysokościowych na terenie województwa lubuskiego, ale także w innych rejonach. Zajmujemy się m.in. czyszczeniem hal i magazynów, posługując się myjkami ciśnieniowymi oraz systemem IONIC. W ramach sprzątania hal wielkopowierzchniowych myjemy ściany i elewacje, także z utrwalonego brudu i trudnodostępnych miejsc.  Ponadto podejmujemy się czyszczenia sufitów, świetlików i przeszkleń. W naszej pracy, w zależności od panujących warunków wykorzystujemy podnośniki koszowe lub technikę alpinizmu przemysłowego. Na liście naszych działań znajdą Państwo także czyszczenie w ramach przygotowania do audytu ISO. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, a wszelki ustalenia z Klientem omawiamy z na początku współpracy. Nasza doświadczona ekipa pracowników, z pewnością spełni wszystkie oczekiwania, dotyczące skuteczności mycia hal i magazynów. Docieramy do różnych miejsc w kraju.

Szczecin · Gorzów Wielkopolski · Zielona Góra ·
Kostrzyn nad Odrą · Świebodzin

Copyright © 2018 www.czyszczenie-hal.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.