Przygotowanie do audytu ISO

Firma Altura zajmuje się specjalistycznym przygotowaniem hal produkcyjnych do audytu ISO. Wykorzystujemy techniki alpinistyczne i nowoczesny sprzęt.

Wdrożenie normy ISO to szereg różnych korzyści dla firmy, wiąże się przede wszystkim z podniesieniem pozycji na tle firm konkurencyjnych.  Aby uzyskać Certyfikat trzeba spełniać określone wymogi, zawarte w treści poszczególnych norm. Dotyczą one zasad funkcjonowania firmy, m.in. prowadzenia dokumentacji, ról każdego z pracowników, ale także  przechowywania produktów, bezpieczeństwa i higieny pracy, ogólnych warunków panujących w firmie i innych aspektów.  Aby uzyskać Certyfikat ISO, trzeba wdrożyć wszystkie zasady, po czym przeprowadzany jest audyt przez niezależną jednostkę certyfikującą, którego zadaniem jest sprawdzenie zgodności realiów ze stawianymi wymaganiami. Firma Altura zajmuje się czyszczeniem hal, magazynów i innych obiektów w ramach przygotowania do audytu ISO. Posiadamy doświadczenie, dzięki któremu możemy podjąć się każdego zlecenia.

Czyszczenie w ramach przygotowania do audytu ISO

Firma wyposażona jest w nowoczesne urządzenia czyszczące - wykorzystujemy myjki ciśnieniowo wodne oraz  ekologiczny system IONIC. Przed przystąpieniem do czyszczenia sprawdzamy rodzaj powierzchni i zabrudzeń, po czym dopasowujemy odpowiednie środki myjące, odkażające lub grzybobójcze. Posługujemy się techniką linową, dysponujemy także podnośnikami, które umożliwiają nam dotarcie do trudnodostępnych miejsc. Doskonale orientujemy się jakie obowiązują zasady w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, dzięki czemu efektywność naszej pracy jest na wysokim poziomie. Czyszczenie w ramach przygotowania do audytu ISO, warto zlecić naszej firmie, mamy bowiem na koncie liczne realizacje tego typu. Dokładamy starań, aby Klienci byli zadowoleni z efektu. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z bogatą ofertą firmy Altura! Działania wykonujemy na terenie woj. lubuskiego.

Obszar działania

Altura z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim świadczy usługi prac wysokościowych na terenie województwa lubuskiego, ale także w innych rejonach. Zajmujemy się m.in. czyszczeniem hal i magazynów, posługując się myjkami ciśnieniowymi oraz systemem IONIC. W ramach sprzątania hal wielkopowierzchniowych myjemy ściany i elewacje, także z utrwalonego brudu i trudnodostępnych miejsc.  Ponadto podejmujemy się czyszczenia sufitów, świetlików i przeszkleń. W naszej pracy, w zależności od panujących warunków wykorzystujemy podnośniki koszowe lub technikę alpinizmu przemysłowego. Na liście naszych działań znajdą Państwo także czyszczenie w ramach przygotowania do audytu ISO. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, a wszelki ustalenia z Klientem omawiamy z na początku współpracy. Nasza doświadczona ekipa pracowników, z pewnością spełni wszystkie oczekiwania, dotyczące skuteczności mycia hal i magazynów. Docieramy do różnych miejsc w kraju.

Szczecin · Gorzów Wielkopolski · Zielona Góra ·
Kostrzyn nad Odrą · Świebodzin

Copyright © 2018 www.czyszczenie-hal.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.