Profesjonalne
mycie sufitów

Prace wysokościowe z wykorzystaniem technik linowych. Mycie utrwalonych zabrudzeń z sufitów w magazynach i halach. Czyszczenie sufitów w lubuskim.

Firma Altura to jedna z wiodących na rynku firm oferująca profesjonalne usługi mycia sufitów w Gorzowie Wielkopolskim, Szczecinie, Zielonej Górze i Kostrzynie nad Odrą. Nasze prace wykonywane są przede wszystkim na wysokościach przy użyciu specjalistycznego sprzętu alpinistycznego i wysokiej klasy urządzeń niezbędnych do czyszczenia. W zależności od czyszczonej faktury dobieramy odpowiednie szczotki, myjki, aby zwiększyć skuteczność i ochronę danej powierzchni. Rozwiązania wypracowane przez lata sprawiają, że nasi Klienci są zadowoleni z naszych usług. Oferujemy szerokie spektrum zastosowań naszego sprzętu, zapewniając krótki czas mycia sufitów i solidne wykonywanie usług bez narażania przedsiębiorstwa na straty finansowe oraz dodatkowe koszty, Różne metody stosowane przez firmę Altura dają rewelacyjne efekty mycia. Zlecenia wykonujemy zarówno na małej, jak i wielkiej powierzchni (w przypadku hal produkcyjnych). Nie wolno przedsiębiorcom zapominać, że wszelka dbałość o odpowiednią czystość pozwala utrzymać odpowiednie warunki higieniczne produkcji.

Mycie sufitów przez wykwalifikowaną kadrę pracowników firmy Altura

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Jesteśmy specjalistami w utrzymaniu czystości i myciu powierzchni oraz różnego rodzaju maszyn i urządzeń. Zapewniamy mycie sufitów w rozmaitych zakładach przemysłowych, spożywczych, energetycznych i innych. Naszą kadrę stanowią przeszkoleni pracownicy z ogromnym doświadczeniem i przygotowaniem do pracy na wysokości. Sufity to miejsca, które umiejscowione są wysoko, dlatego w przypadku mycia tej faktury należy być ostrożnym i mieć odpowiednie predyspozycje. Precyzyjnie i dokładne mycie sufitów to nasza specjalność. Dlatego zapewniamy, że współpraca z firmą Altura to przekonanie i pewność najwyższego poziomu czystości w Państwa zakładzie. Powierzone nam zadania wykonywane są rzetelnie, a efekty przynoszą wymierne korzyści dla naszych Klientów. Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zachęcamy do skorzystania z usług opartych na czyszczeniu i myciu sufitów. Polecamy, także inne nasze usługi wysokościowe z wykorzystaniem różnych metod i nowoczesnej technologii. Działamy w woj. lubuskim.

Obszar działania

Altura z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim świadczy usługi prac wysokościowych na terenie województwa lubuskiego, ale także w innych rejonach. Zajmujemy się m.in. czyszczeniem hal i magazynów, posługując się myjkami ciśnieniowymi oraz systemem IONIC. W ramach sprzątania hal wielkopowierzchniowych myjemy ściany i elewacje, także z utrwalonego brudu i trudnodostępnych miejsc.  Ponadto podejmujemy się czyszczenia sufitów, świetlików i przeszkleń. W naszej pracy, w zależności od panujących warunków wykorzystujemy podnośniki koszowe lub technikę alpinizmu przemysłowego. Na liście naszych działań znajdą Państwo także czyszczenie w ramach przygotowania do audytu ISO. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, a wszelki ustalenia z Klientem omawiamy z na początku współpracy. Nasza doświadczona ekipa pracowników, z pewnością spełni wszystkie oczekiwania, dotyczące skuteczności mycia hal i magazynów. Docieramy do różnych miejsc w kraju.

Szczecin · Gorzów Wielkopolski · Zielona Góra ·
Kostrzyn nad Odrą · Świebodzin

Copyright © 2018 www.czyszczenie-hal.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.