Mycie przeszkleń

Oferujemy Państwu usługę mycia przeszkleń w halach i magazynach. Wysokościowe mycie okien myjką ciśnieniowo wodną w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy!

Mycie przeszkleń z całą pewnością nie należy do zadań łatwych, szczególnie jeśli rzecz dotyczy okien zajmujących dużą powierzchnię oraz okien w budynkach przemysłowych, gdzie zanieczyszczenia mogą być ciężkie do usunięcia. Problem stanowi także utrwalony brud. Wyzwaniem jest mycie przeszkleń na dużych wysokościach, co wymaga wzmożonej ostrożności - większości osobom trudno w takich okolicznościach skupić się na pracy. Jednakże na wszystko jest rada - wystarczy skorzystać z usług zawodowców. Ekipa firmy Altura czuje się na dużych wysokościach jak ryba w wodzie, a fakt iż dysponujemy fachowym sprzętem i specjalistycznymi środkami czystości, pozwala nam na dużą efektywność przy myciu różnego rodzaju przeszkleń. Na wyposażeniu firmy znajdują się myjki ciśnieniowo wodne, które w znacznym stopniu podnoszą skuteczność prac. Woda wytryskiwania przez dysze pod dużym ciśnieniem, odrywa nawarstwiony brud ze szklanych powierzchni, pozostawiając szyby czyste i bez smug.

Mycie przeszkleń – wykorzystujemy alpinizm przemysłowy

W zależności od potrzeb mycie przeszkleń może być wykonane samą wodą pod ciśnieniem lub z wykorzystaniem odpowiednio dobranych środków. Stosujemy metodę alpinizmu przemysłowego, która ma tę zaletę, że pozwala na pracę niemal na każdej wysokości. Członkowie ekipy ukończyli szkolenia w systemie IRATA, ponadto posiadają aktualne badania zezwalające na prace wysokościowe. Mycie przeszkleń w halach i innych budynkach wymaga wysiłku i dobrego przygotowania, jednakże doświadczenie zdobyte przez lata pracy, powala nam szybko uporać się z każdym zleceniem. Szyby widoczne  przez przechodniów, stanowią swego rodzaju wizytówkę, dlatego warto pokusić się o skorzystanie z naszych usług - mycie przeszkleń w Szczecinie, Gorzowie Wielkopolskim, Zielonej Górze, Świebodzinie oraz innych miastach wykonujemy z największa precyzją. Dotrzymujemy umówionych terminów, jesteśmy elastyczni oferujemy wysoką jakość usług w korzystnej cenie. Zadzwoń lub przyjdź - zapraszamy!

Obszar działania

Altura z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim świadczy usługi prac wysokościowych na terenie województwa lubuskiego, ale także w innych rejonach. Zajmujemy się m.in. czyszczeniem hal i magazynów, posługując się myjkami ciśnieniowymi oraz systemem IONIC. W ramach sprzątania hal wielkopowierzchniowych myjemy ściany i elewacje, także z utrwalonego brudu i trudnodostępnych miejsc.  Ponadto podejmujemy się czyszczenia sufitów, świetlików i przeszkleń. W naszej pracy, w zależności od panujących warunków wykorzystujemy podnośniki koszowe lub technikę alpinizmu przemysłowego. Na liście naszych działań znajdą Państwo także czyszczenie w ramach przygotowania do audytu ISO. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, a wszelki ustalenia z Klientem omawiamy z na początku współpracy. Nasza doświadczona ekipa pracowników, z pewnością spełni wszystkie oczekiwania, dotyczące skuteczności mycia hal i magazynów. Docieramy do różnych miejsc w kraju.

Szczecin · Gorzów Wielkopolski · Zielona Góra ·
Kostrzyn nad Odrą · Świebodzin

Copyright © 2018 www.czyszczenie-hal.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.