Mycie
świetlików

Mycie wysokościowe świetlików. Wyczyścimy utrwalone zabrudzenia przeszkleń w halach i magazynach. Mycie świetlików w Gorzowie Wlkp. i Szczecinie.

Świetliki dachowe umiejscowione są na dużej wysokości. W takim miejscu problem z utrzymaniem czystości może być trudny lub wręcz nawet niemożliwy. Jak sobie poradzić w takiej sytuacji? Mycie świetlików najlepiej zlecić profesjonalnej firmie, która z odpowiednim przygotowaniem i atestowanym sprzętem wykona właściwie zadanie. Altura to działalność istniejąca na rynku już od kilkunastu lat. Zajmujemy się solidnym oczyszczaniem miejsc trudnodostępnych ze względu na infrastrukturę i wysokość. Z najwyższą dbałością o każdy szczegół zajmujemy się pracami z zaawansowaną techniką alpinistyczną. Używamy nowoczesnej chemii, która gwarantuje wysoką jakość mycia świetlików, a przy tym nie zanieczyszcza środowiska. Największe wyzwanie stanowią dla nas wysokie budynki, ale i z nimi jesteśmy w stanie doskonale sobie poradzić. Specjalnością naszej firmy są prace wysokościowe. Nasi pracownicy posiadają międzynarodowe kursy pracy w dostępie linowym w systemie IRATA. 

Alpinistyczne mycie świetlików w Gorzowie i okolicach – długotrwały efekt!

Odpowiedni sprzęt myjący i mycie alpinistyczne pozwalają na bezproblemowe umycie szklanych elewacji i świetlików płaskich, stożkowych i wypukłych. Umycie świetlika wymaga nie lada wyzwania i odpowiedzialnego podejścia do zlecenia. Istotne jest, aby usługa mycia była staranna i bezpieczna. Największymi atutami naszej firmy są szybkość wykonania prac wysokościowych, bezpieczeństwo i konkurencyjne ceny. Używamy odpowiednich myjek, które są w stanie poradzić sobie nawet z najgorszymi zabrudzeniami. Nasz sprzęt nie pozostawia zacieków, plam ani żadnych innych śladów. Prace wykonane są solidnie z największą starannością i dbałością o detale. Zakres pracy firmy Altura obejmuje mycie okien wraz z ramami, mycie świetlików i różnego rodzaju przeszkleń. Alpinistyczne mycie świetlików w woj. lubuskim skrupulatnie realizowane przez naszą ekipę, charakteryzuje się perfekcyjnym wykonaniem. Zapewniamy, że efekt naszej pracy pozostanie na długo, a piękne promienie słońca znowu będą przenikać przez świetliki. Zapraszamy!

Obszar działania

Altura z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim świadczy usługi prac wysokościowych na terenie województwa lubuskiego, ale także w innych rejonach. Zajmujemy się m.in. czyszczeniem hal i magazynów, posługując się myjkami ciśnieniowymi oraz systemem IONIC. W ramach sprzątania hal wielkopowierzchniowych myjemy ściany i elewacje, także z utrwalonego brudu i trudnodostępnych miejsc.  Ponadto podejmujemy się czyszczenia sufitów, świetlików i przeszkleń. W naszej pracy, w zależności od panujących warunków wykorzystujemy podnośniki koszowe lub technikę alpinizmu przemysłowego. Na liście naszych działań znajdą Państwo także czyszczenie w ramach przygotowania do audytu ISO. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, a wszelki ustalenia z Klientem omawiamy z na początku współpracy. Nasza doświadczona ekipa pracowników, z pewnością spełni wszystkie oczekiwania, dotyczące skuteczności mycia hal i magazynów. Docieramy do różnych miejsc w kraju.

Szczecin · Gorzów Wielkopolski · Zielona Góra ·
Kostrzyn nad Odrą · Świebodzin

Copyright © 2018 www.czyszczenie-hal.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.