Odkurzanie
hal i magazynów

Profesjonalne odkurzanie trudnodostępnych miejsc w halach produkcyjnych i magazynach. Zapewniamy wywiązywanie się z terminów i wysoką jakość usług.

Obiekty takie jak magazyny czy różnego rodzaju hale, to miejsca trudne to utrzymania w czystości, w dużej mierze ze względu na ich rozległą powierzchnię. Bez względu na to jakie jest ich przeznaczenie, ulegają stopniowemu zabrudzeniu. Dla podniesienia warunków pracy oraz na wypadek kontroli, konieczne jest systematyczne porządkowanie tych obiektów. Jedną z podstawowych czynności w zakresie sprzątania jest odkurzanie hal i magazynów, zarówno płaszczyzn, jak i trudnodostępnych miejsc, w tym także wyposażenia. Posiadamy odkurzacze przemysłowe o dużej mocy, które możemy uzbroić w teleskopowe rury oraz specjalnie profilowane końcówki ssące, które ułatwiają dotarcie do wszystkich zakamarków, również na wysokościach. Jesteśmy doświadczoną ekipą, która podejmuje się nawet najtrudniejszych zleceń, niestraszne nam prace na wysokości, gdyż paramy się alpinizmem przemysłowym od lat.

Odkurzanie hal i magazynów przy użyciu fachowego sprzętu

Odkurzanie hal i magazynów, wydawałoby się rzeczą banalną, jednakże wymaga użycia specjalnych urządzeń oraz umiejętności usystematyzowania pracy i sprawności fizycznej. Jak w każdej pracy, tak i tutaj potrzebne są pewne predyspozycje. Nasza praca niejednokrotnie wiąże się z wysiłkiem oraz działaniem na dużych wysokościach - nasza ekipa doskonale radzi sobie podczas sprzątania wielkopowierzchniowych obiektów. Odkurzanie hal i magazynów można nam zlecić w Gorzowie Wielkopolskim, Szczecinie, Zielonej Górze, Świebodzinie oraz innych miejscach kraju. Podczas rozmowy z Klientem ustalamy zakres prac i wszystkie szczegóły, po czym sporządzamy kosztorys. Naszym priorytetem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, w związku z czym angażujemy się w każde zlecenie. Jeśli uważasz, że nadszedł czas na to, aby hala lub magazyn jakim dysponujesz odzyskały czystość, skontaktuj się z firmą Altura.

Obszar działania

Altura z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim świadczy usługi prac wysokościowych na terenie województwa lubuskiego, ale także w innych rejonach. Zajmujemy się m.in. czyszczeniem hal i magazynów, posługując się myjkami ciśnieniowymi oraz systemem IONIC. W ramach sprzątania hal wielkopowierzchniowych myjemy ściany i elewacje, także z utrwalonego brudu i trudnodostępnych miejsc.  Ponadto podejmujemy się czyszczenia sufitów, świetlików i przeszkleń. W naszej pracy, w zależności od panujących warunków wykorzystujemy podnośniki koszowe lub technikę alpinizmu przemysłowego. Na liście naszych działań znajdą Państwo także czyszczenie w ramach przygotowania do audytu ISO. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, a wszelki ustalenia z Klientem omawiamy z na początku współpracy. Nasza doświadczona ekipa pracowników, z pewnością spełni wszystkie oczekiwania, dotyczące skuteczności mycia hal i magazynów. Docieramy do różnych miejsc w kraju.

Szczecin · Gorzów Wielkopolski · Zielona Góra ·
Kostrzyn nad Odrą · Świebodzin

Copyright © 2018 www.czyszczenie-hal.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.