Sprzątanie
hal i magazynów

Profesjonalne sprzątanie magazynów i hal produkcyjnych. Zakres naszej działalności obejmuje województwo lubuskie i zachodniopomorskie.

Hale i magazyny zajmują duże powierzchnie, a dla zachowania bezpieczeństwa wzmacniane są konstrukcjami stalowymi. Wszystko to z biegiem czasu ulega stopniowemu niszczeniu i zabrudzeniu. Wziąwszy pod uwagę gabaryty tych obiektów oraz ukształtowanie szkieletu, nie dziwi fakt, że utrzymanie ich w czystości nie należy do najłatwiejszych. Z pomocą przychodzi firma Altura, która zajmuje się sprzątaniem hal produkcyjnych i magazynów w Szczecinie, Gorzowie Wlkp., Zielonej Górze i w innych miastach kraju. W pracy wykorzystujemy alpinizm przemysłowy, który umożliwia nam prace na dużych wysokościach, w związku z czym możemy z powodzeniem  dotrzeć do trudnodostępnych miejsc. Wyposażenie obiektów na czas prac starannie zabezpieczamy. Wszystkie zlecenia traktujemy indywidualnie, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę, że każdy może mieć inne oczekiwania. 

Profesjonalne sprzątanie hal produkcyjnych i magazynów

Ponadto odgrywa tutaj rolę fakt, że w zależności od przeznaczenia hali czy magazynu, mamy do czynienia z innym rodzajem zanieczyszczeń, co z kolei wymaga zastosowania innych środków czystości. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, który  pomaga nam w skutecznym usunięciu różnego rodzaju zabrudzeń, także tych utrwalonych. W ramach sprzątania hal i magazynów zajmujemy się myciem ścian i okien, w razie potrzeby możemy zająć się również czyszczeniem zbiorników. Wszelkie ustalenia dotyczące obszaru zlecenia, dokonywane są na początku współpracy. Zapewniamy wysoką jakość usług oraz terminowość - zdajemy sobie sprawę, że wszelkie przestoje w działalności firmy wiążą się z kosztami, dlatego przykładamy wagę do tempa prac. Oferujemy sprzątanie hal i magazynów w korzystnej cenie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Obszar działania

Altura z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim świadczy usługi prac wysokościowych na terenie województwa lubuskiego, ale także w innych rejonach. Zajmujemy się m.in. czyszczeniem hal i magazynów, posługując się myjkami ciśnieniowymi oraz systemem IONIC. W ramach sprzątania hal wielkopowierzchniowych myjemy ściany i elewacje, także z utrwalonego brudu i trudnodostępnych miejsc.  Ponadto podejmujemy się czyszczenia sufitów, świetlików i przeszkleń. W naszej pracy, w zależności od panujących warunków wykorzystujemy podnośniki koszowe lub technikę alpinizmu przemysłowego. Na liście naszych działań znajdą Państwo także czyszczenie w ramach przygotowania do audytu ISO. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, a wszelki ustalenia z Klientem omawiamy z na początku współpracy. Nasza doświadczona ekipa pracowników, z pewnością spełni wszystkie oczekiwania, dotyczące skuteczności mycia hal i magazynów. Docieramy do różnych miejsc w kraju.

Szczecin · Gorzów Wielkopolski · Zielona Góra ·
Kostrzyn nad Odrą · Świebodzin

Copyright © 2018 www.czyszczenie-hal.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.