Galeria zdjęć
- realizacje

Galeria zdjęć naszej ekipy przy pracy. Zlecenia wykonujemy na halach produkcyjnych i magazynach. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Nasze realizacje

Przedstawiamy Państwu galerię naszych realizacji. Prace wykonane zostały na terenach hal produkcyjnych i magazynów. Firma Altura zlecenia wykonuje w obrębie woj. lubuskiego i zachodniopomorskiego. Prace na wysokości naszej ekipy oparte są na obowiązujących zasadach bezpieczeństwa i spełniają określone normy! Zachęcamy do obejrzenia zdjęć.

Obszar działania

Altura z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim świadczy usługi prac wysokościowych na terenie województwa lubuskiego, ale także w innych rejonach. Zajmujemy się m.in. czyszczeniem hal i magazynów, posługując się myjkami ciśnieniowymi oraz systemem IONIC. W ramach sprzątania hal wielkopowierzchniowych myjemy ściany i elewacje, także z utrwalonego brudu i trudnodostępnych miejsc.  Ponadto podejmujemy się czyszczenia sufitów, świetlików i przeszkleń. W naszej pracy, w zależności od panujących warunków wykorzystujemy podnośniki koszowe lub technikę alpinizmu przemysłowego. Na liście naszych działań znajdą Państwo także czyszczenie w ramach przygotowania do audytu ISO. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, a wszelki ustalenia z Klientem omawiamy z na początku współpracy. Nasza doświadczona ekipa pracowników, z pewnością spełni wszystkie oczekiwania, dotyczące skuteczności mycia hal i magazynów. Docieramy do różnych miejsc w kraju.

Szczecin · Gorzów Wielkopolski · Zielona Góra ·
Kostrzyn nad Odrą · Świebodzin

Copyright © 2018 www.czyszczenie-hal.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.