Sprzątanie hal Kostrzyn

Odkurzamy magazyny i hale produkcyjne w sposób całościowy, nasza oferta dodatkowo zawiera usługę odkurzania koryt kablowych.

Sprzątanie hal produkcyjnych i magazynów Kostrzyn

Postaw na profesjonalizm

Kompleksowość naszej oferty świadczy o wieloletnim doświadczeniu i profesjonalizmie marki Altura w sprzątaniu przemysłowym. Hale produkcyjne i magazyny to przede wszystkim duże powierzchnie, różne materiały konstrukcyjne i rozmaite rodzaje zanieczyszczeń, z którymi pracownicy danej firmy mogą sobie nie radzić. Utrzymanie czystości może się wydawać kłopotliwe, dlatego warto postawić na fachowców z doświadczeniem, zapoznać się z naszą ofertą i zlecić sprzątanie obiektu ludziom przygotowanym do tego najlepiej. W sprzątaniu magazynów i hal jesteśmy ekspertami.

Sprzątanie przemysłowe – konkurencyjne ceny

Różne rodzaje obiektów wymagają różnego rodzaju zabiegów, w zależności od prowadzonej działalności i typu zabrudzeń. Drugą ważną kwestią jest czas przeznaczony na sprzątanie – czas, którego załoga hali nie może wygospodarować bez szkody dla swoich obowiązków. Tymczasem nasza firma słynie w Kostrzynie z terminowości, zdajemy sobie sprawę że wywołane taką sytuacją przestoje są tożsame z kosztami. Dlatego nasza oferta to konkurencyjna cena i szybkość realizacji zadań.

Kompleksowe odkurzanie

Utrzymanie standardów czystości w wielkopowierzchniowych obiektach wymaga specjalistycznego sprzętu, wysokich kwalifikacji i znajomości nie tylko norm sanitarnych ale i warunków panujących w danym miejscu. Konstrukcje hal gromadzą kurz, odkurzanie nie tylko usunie brud, pozwoli też na odkrycie ewentualnej korozji. Realizujemy je odkurzaczami przemysłowymi o dużej mocy, uzbrojonymi zależnie od okoliczności w rury teleskopowe i profilowane końcówki, które umożliwią dotarcie do każdego zakamarka. Odkurzamy magazyny i hale produkcyjne w sposób całościowy, nasza oferta dodatkowo zawiera usługę odkurzania koryt kablowych. Jej realizacja polega na usunięciu kurzu i innych nieczystości każdego typu okablowania, prowadnic przewodów i koryt kablowych dowolnie umiejscowionych – na sufitach, ścianach oraz miejscach z utrudnionym dostępem. Warto pamiętać, że kurz tak jak wiele innych zabrudzeń ma właściwości elektrostatyczne, a przypadkowa iskra może wywołać pożar. Zlecając nam odkurzanie hali lub magazynu spełnia się wymagane przepisami normy bezpieczeństwa.

Sprzątanie przemysłowe jako konieczność

Każdy wielkopowierzchniowy obiekt wymaga prac porządkowych ale sprzątanie jest tak naprawdę dziedziną specjalistyczną, wiele jej zadań wymaga sporego doświadczenia, odpowiedniego sprzętu i stosownych uprawnień, którymi pracownicy właściciela hali na ogół nie dysponują. Oprócz tego różne powierzchnie wymagają różnych zabiegów, w zależności od rozpoznanego materiału dobiera się odpowiednie środki czystości z dużego i sprawdzonego asortymentu. Jeśli mamy taką możliwość, korzystamy ze znanego jako w pełni ekologiczny systemu IONIC, pozwalającego na mycie samą wodą zdemineralizowaną bez użycia detergentów. Renoma naszych usług wynika również z faktu brania pod uwagę wszystkich sugestii Klientów i spełniania całości wymagań w kwestii wskazanych obiektów. Usługi sprzątania magazynów i hal produkcyjnych to także

  • czyszczenie ścian - usuwanie zabrudzeń ze wszystkich powierzchni pionowych naniesionych przez opary, zadymienia, glony i grzyby,
  • czyszczenie podłóg - beton, gres, terakota, płyty i kostka brukowa,
  • czyszczenie sufitów - usuwanie zabrudzeń i osadów na powierzchniach sufitów oraz na elementach sklepienia obiektu i urządzeniach (np. obudowy wylotów wentylacyjnych)

Doskonałe zaplecze sprzętowe

Część prac realizujemy w Kostrzynie przy pomocy urządzeń przemysłowych najnowszej generacji – zamiatarek, szorowarek i polerek - przyjaznych środowisku i bezpiecznych urządzeń wysokiej klasy, charakteryzujących się wysoką wydajnością, niezawodnością i ograniczoną emisją szumów. Jeśli mamy taką możliwość wykorzystujemy nowoczesne metody sprzątania bez użycia środków chemicznych i z mniejszym zużyciem wody – bez ryzykowania możliwości zniszczenia powierzchni.

Obszar działania

Altura z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim świadczy usługi prac wysokościowych na terenie województwa lubuskiego, ale także w innych rejonach. Zajmujemy się m.in. czyszczeniem hal i magazynów, posługując się myjkami ciśnieniowymi oraz systemem IONIC. W ramach sprzątania hal wielkopowierzchniowych myjemy ściany i elewacje, także z utrwalonego brudu i trudnodostępnych miejsc.  Ponadto podejmujemy się czyszczenia sufitów, świetlików i przeszkleń. W naszej pracy, w zależności od panujących warunków wykorzystujemy podnośniki koszowe lub technikę alpinizmu przemysłowego. Na liście naszych działań znajdą Państwo także czyszczenie w ramach przygotowania do audytu ISO. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, a wszelki ustalenia z Klientem omawiamy z na początku współpracy. Nasza doświadczona ekipa pracowników, z pewnością spełni wszystkie oczekiwania, dotyczące skuteczności mycia hal i magazynów. Docieramy do różnych miejsc w kraju.

Szczecin · Gorzów Wielkopolski · Zielona Góra ·
Kostrzyn nad Odrą · Świebodzin

Copyright © 2018 www.czyszczenie-hal.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.