Sprzątanie hal Świebodzin

Sprzęt wysokiej klasy, fachowcy z kwalifikacjami oraz znajomość norm sanitarnych i warunków na miejscu pozwalają na utrzymanie standardów czystości w obiektach przemysłowych.

Sprzątanie hal produkcyjnych i magazynów Świebodzin

Sprzątanie przemysłowe – poziom ekspercki

Profesjonalizm w sprzątaniu przemysłowym cechujący markę „Altura” i wszechstronność podejmowanych prac wynikają z wieloletniego doświadczenia naszej firmy. Prezentowana na naszej stronie internetowej oferta jest dedykowana dużym obiektom przemysłowym takim jak hale produkcyjne i magazyny. Architektura przemysłowa to przede wszystkim różne typy zanieczyszczeń oraz różnorodność materiałów z których są wykonane przeznaczone do czyszczenia powierzchnie. Nie każda firma podołałaby zadaniu sprzątania takich obiektów, warto więc zapoznać się z naszą ofertą i zlecić je profesjonalistom. Możemy powiedzieć, że w przywracaniu czystości w magazynach i halach produkcyjnych jesteśmy ekspertami.

Szybkość i konkurencyjność

W zależności od charakteru działalności prowadzonej w obiekcie, a co za tym idzie od rodzaju zabrudzeń zależy dobór zabiegów umożliwiających sprzątanie przemysłowe. Ważną kwestią jest tu również czas – pracownicy firmy do której należy obiekt, nie zawsze mogą poświęcić go wystarczająco dużo bez szkody dla swoich aktualnych zadań. Z tego powodu zlecenia realizujemy w wyznaczonych przez Klientów terminach, a oprócz szybkości gwarantujemy również konkurencyjność cen.

Wysokie kwalifikacje, fachowe rozwiązania

Sprzęt wysokiej klasy, fachowcy z kwalifikacjami oraz znajomość norm sanitarnych i warunków na miejscu pozwalają na utrzymanie standardów czystości w obiektach przemysłowych. W każdej hali, jej konstrukcja gromadzi kurz wraz z rozmaitym naleciałościami – usunięcie tego poprawia klimat i sprzyja przeglądowi konstrukcji pod kątem obecności korozji. Sprzątania takich miejsc dokonujemy przy pomocy odkurzaczy przemysłowych o znacznej mocy, wykorzystujących rury teleskopowe i końcówki o odpowiednich profilach pozwalające na dotarcie do wszystkich zakamarków. Ponieważ sprzątanie hal przemysłowych i magazynów jest usługą całościową, odkurzanie stosujemy także w przypadku koryt kablowych. Likwidujemy kurz i nieczystości z okablowań, koryt kablowych, prowadnic i ciągów tunelowych bez względu na umiejscowienie. Docieramy do każdego obszaru sufitów, ścian i miejsc z trudnym dostępem. Należy pamiętać, że kurz tak jak wiele innych zabrudzeń ma właściwości elektrostatyczne, przypadkowa iskra może wywołać pożar. Można powiedzieć, że zlecenie odkurzania jakiegoś obiektu, albo jego konstrukcji zabezpiecza spełnienie norm bezpieczeństwa.

Sprzątanie przemysłowe według norm

Każdy obiekt przemysłowy wymaga okresowego sprzątania, lecz ze względu na objętość magazynów wielkopowierzchniowych i hal produkcyjnych tego typu działania należą do prac specjalistycznych a tym samym wymagają doświadczenia i branżowej biegłości. Kolejną koniecznością jest odpowiedni i przystosowany do takich prac sprzęt, jak i odpowiednie uprawnienia. Następna sprawa – różne powierzchnie wymagają różnych zabiegów. Nasi fachowcy najpierw dokonują rozpoznania materiału, dopiero potem rozpoczynają pracę z użyciem adekwatnych środków z dużego i sprawdzonego asortymentu. Jeśli jest taka możliwość posługujemy się systemem IONIC (w pełni ekologicznym), który pozwala na mycie przy pomocy samej wody zdemineralizowanej, bez użycia detergentów. Oprócz zaplecza sprzętowego i doskonałych środków czystości do naszych atutów należy również branie pod uwagę wszystkich sugestii Klientów spełnianie wszystkich wymagań związanych z serwisowaniem wskazanych obiektów. Sprzątanie magazynów i hal produkcyjnych to także:

  • czyszczenie sufitów - usuwanie osadów i zabrudzeń na powierzchniach sufitów oraz na elementach sklepienia obiektu i urządzeniach (np. obudowy wylotów wentylacyjnych)
  • czyszczenie ścian - usuwanie zanieczyszczeń naniesionych przez zadymienia, opary, glony i grzyby ze wszystkich powierzchni pionowych,
  • czyszczenie podłóg – płyty i kostka brukowa, gres, beton, terakota,

Nowoczesne narzędzia pracy

W części prac w Świebodzinie korzystamy z przemysłowych urządzeń dedykowanych takich jak szorowarki, polerki i zamiatarki. Jest to sprzęt bezpieczny, wydajny, cichy, niezawodny i przyjazny środowisku. Jeśli pojawia się taka możliwości wykorzystujemy metody sprzątania bez środków chemicznych przy zmniejszonym zużyciu wody i bez ryzyka uszkodzenia powierzchni.

Obszar działania

Altura z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim świadczy usługi prac wysokościowych na terenie województwa lubuskiego, ale także w innych rejonach. Zajmujemy się m.in. czyszczeniem hal i magazynów, posługując się myjkami ciśnieniowymi oraz systemem IONIC. W ramach sprzątania hal wielkopowierzchniowych myjemy ściany i elewacje, także z utrwalonego brudu i trudnodostępnych miejsc.  Ponadto podejmujemy się czyszczenia sufitów, świetlików i przeszkleń. W naszej pracy, w zależności od panujących warunków wykorzystujemy podnośniki koszowe lub technikę alpinizmu przemysłowego. Na liście naszych działań znajdą Państwo także czyszczenie w ramach przygotowania do audytu ISO. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, a wszelki ustalenia z Klientem omawiamy z na początku współpracy. Nasza doświadczona ekipa pracowników, z pewnością spełni wszystkie oczekiwania, dotyczące skuteczności mycia hal i magazynów. Docieramy do różnych miejsc w kraju.

Szczecin · Gorzów Wielkopolski · Zielona Góra ·
Kostrzyn nad Odrą · Świebodzin

Copyright © 2018 www.czyszczenie-hal.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.