Sprzątanie hal Szczecin

Konstrukcje halowe i magazynowe gromadzą kurz, skorzystanie z odkurzania pozwala nie tylko usunąć nieczystości, ale i odkryć ukryte pod nimi ogniska korozji.

Sprzątanie hal produkcyjnych i magazynów Szczecin

Doświadczenie zawodowe

Analizując ofertę naszej firmy można łatwo ocenić nasze wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm w dziedzinie sprzątania przemysłowego. Utrzymanie czystości ma dla każdego zakładu w Szczecinie znaczenie strategiczne, tymczasem hale produkcyjne i magazyny to przede wszystkim duże powierzchnie i różnorodność materiałów konstrukcyjnych, a z biegiem czasu na wszystkim osiadają różne zanieczyszczenia. Doprowadzenie wszystkiego do porządku bywa trudne i uciążliwe, lepiej będzie postawić na profesjonalizm i wybrać konkretne prace z szerokiego wachlarza usług do skonstruowania konkretnego zlecenia, dla konkretnego obiektu. O sprzątaniu hal i magazynów wiemy dosłownie wszystko.

Specjalizacja zgodna ze standardami

W zależności od rodzaju obiektu mamy do czynienia z różnego rodzaju zanieczyszczeniami. Druga sprawa to czas. Naszym atutem jest terminowość, doskonale rozumiemy że ewentualne przestoje oznaczają koszty. Połączenie krótkiego czasu realizacji prac z konkurencyjną ceną będzie więc doskonałym rozwiązaniem. Co dalej? Standardy czystości wymagają specjalistycznych umiejętności, znajomości norm sanitarnych i znajomości warunków panujących w danym obiekcie. Konstrukcje halowe i magazynowe gromadzą kurz, skorzystanie z odkurzania pozwala nie tylko usunąć nieczystości, ale i odkryć ukryte pod nimi ogniska korozji. W Szczecinie do prac używamy przede wszystkim odkurzaczy przemysłowych o dużej mocy, które możemy uzbroić w teleskopowe rury oraz specjalnie profilowane końcówki ssące, ułatwiające dotarcie do dowolnych zakamarków. Odkurzanie hal i magazynów w pełni ich objętości nie wyczerpuje jednak naszej oferty – proponujemy także odkurzanie koryt kablowych. Usuwamy kurz i inne zabrudzenie z okablowania, z koryt kablowych, z ciągów przewodów na ścianach, sufitach i miejscach trudnodostępnych. Brud i kurz mają właściwości elektrostatyczne – mogą wywołać pożar. Zamawiając usługę odkurzania nasi Klienci spełniają więc wymagane normy bezpieczeństwa.

Możliwie najszerszy zakres prac

Sektor usług odciąża przedsiębiorców od planowania i realizacji większości prac porządkowych, których pracownicy ich firmy nie zawsze chcą się podjąć - zwykle nie mają też doświadczenia, ani uprawnień do większości działań. Różne powierzchnie wymagają różnego traktowania - kiedy wiemy, z jakimi materiałami mamy do czynienia, dobieramy środki ze sporego i wypróbowanego asortymentu najlepszych środków czystości. Tam, gdzie to możliwe korzystamy z ekologicznego systemu IONIC, który pozwala na mycie bez użycia detergentów, samą wodą zdemineralizowaną. Usługi profesjonalnego sprzątania obiektów przemysłowych charakteryzują się również tym, że bierzemy pod uwagę wszelkie sugestie ze strony Klientów i spełniamy wszelkie wymagania dotyczące danych obiektów. Do usług sprzątania hal i magazynów należy również:

  • czyszczenie podłóg - beton, gres, terakota, płyty i kostka brukowa,
  • czyszczenie ścian - usuwanie zabrudzeń ze wszystkich powierzchni pionowych naniesionych przez opary, zadymienia, glony i grzyby,
  • czyszczenie sufitów - usuwanie zabrudzeń i osadów na powierzchniach sufitów oraz na elementach sklepienia obiektu i urządzeniach (np. obudowy wylotów wentylacyjnych)

Profesjonalizm w każdym szczególe

Do usług sprzątania używamy w Szczecinie nowoczesnych urządzeń przemysłowych - szorowarek, zamiatarek i polerek, czyli bezpiecznych i przyjaznych środowisku wysokiej klasy urządzeń, znanych z cichej pracy, wysokiej wydajności i niezawodności działania. Jeśli pojawia się możliwość, stosujemy innowacyjne rozwiązania umożliwiające zabiegi bez użycia chemii i zmniejszenie ilości zużywanej wody, bez ryzyka zniszczenia powierzchni.

Obszar działania

Altura z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim świadczy usługi prac wysokościowych na terenie województwa lubuskiego, ale także w innych rejonach. Zajmujemy się m.in. czyszczeniem hal i magazynów, posługując się myjkami ciśnieniowymi oraz systemem IONIC. W ramach sprzątania hal wielkopowierzchniowych myjemy ściany i elewacje, także z utrwalonego brudu i trudnodostępnych miejsc.  Ponadto podejmujemy się czyszczenia sufitów, świetlików i przeszkleń. W naszej pracy, w zależności od panujących warunków wykorzystujemy podnośniki koszowe lub technikę alpinizmu przemysłowego. Na liście naszych działań znajdą Państwo także czyszczenie w ramach przygotowania do audytu ISO. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, a wszelki ustalenia z Klientem omawiamy z na początku współpracy. Nasza doświadczona ekipa pracowników, z pewnością spełni wszystkie oczekiwania, dotyczące skuteczności mycia hal i magazynów. Docieramy do różnych miejsc w kraju.

Szczecin · Gorzów Wielkopolski · Zielona Góra ·
Kostrzyn nad Odrą · Świebodzin

Copyright © 2018 www.czyszczenie-hal.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.