Sprzątanie hal Zielona Góra

Część prac przeprowadzamy w Zielonej Górze z użyciem najnowszej generacji przemysłowych urządzeń dedykowanych – polerek, zamiatarek i szorowarek.

Sprzątanie hal produkcyjnych i magazynów Zielona Góra

Sprzątanie przemysłowe wysokiej klasy

Wszechstronność w realizacji zleconych zadań jest owocem naszego wieloletniego doświadczenia – to dzięki niemu słyniemy z profesjonalizmu w sprzątaniu przemysłowym. Nasza kompleksowa oferta jest przeznaczona przede wszystkim dla obiektów wielkopowierzchniowych, takich jak magazyny i hale produkcyjne. Formy tego typu to przede wszystkim różnorodność materiałowa i konstrukcyjna oraz różne typy zanieczyszczeń. Sprzątanie takich miejsc nie należy do zdań, które każdy może wykonać toteż warto zwrócić uwagę na naszą ofertę, a dzięki temu przywrócenie czystości na obiekcie zlecić prawdziwym fachowcom. W sprzątaniu hal produkcyjnych i magazynów jesteśmy specjalistami.

Doskonałe dostosowanie do sytuacji

Typ zabiegów dobiera się w zależności od prowadzonej w obiekcie działalności, a co za tym idzie – rodzaju zabrudzeń. Kolejną kluczową kwestią jest czas, którego załodze obiektu może się nie udać wygospodarować bez szkody dla realizacji swoich obowiązków. W związku z tym przykładamy dużą wagę do wyznaczonych przez Klientów terminów realizacji sprzątania przemysłowego – oferujemy szybkość i konkurencyjne ceny.

Normy sanitarne a warunki

Standardy czystości dużych obiektów wymagają sprzętu odpowiedniej klasy, fachowców z kwalifikacjami oraz obeznania nie tylko z normami sanitarnymi lecz również warunkami panującymi na miejscu. Elementy hali gromadzą kurz, jego usunięcie nie tylko poprawi klimat ale może też pomóc w odkryciu np. korozji. Można tego dokonać przy pomocy przemysłowych odkurzaczy o dużej mocy wyposażonych w teleskopowe rury i odpowiednio profilowane końcówki, dzięki którym da się dotrzeć do każdego zakamarka. Hale produkcyjne, magazyny i inne duże obiekty obsługujemy całościowo, odkurzanie dotyczy również koryt kablowych. Usuwamy nieczystości i kurz ze wszelkiego typu okablowań, prowadnic i dowolnie umiejscowionych ciągów korytowo-tunelowych na ścianach, sufitach, czy miejscach o utrudnionym dostępie. Trzeba zaznaczyć, że wiele zabrudzeń – w tym i kurz – wykazuje właściwości elektrostatyczne, a pożar może wywołać przypadkowa iskra. Możemy więc powiedzieć, że zlecenie nam odkurzania magazynu, czy hali produkcyjnej spełnia normy bezpieczeństwa określone i wymagane przez przepisy.

Sprzątanie przemysłowe w Zielonej Górze

Wszystkie duże obiekty potrzebują sprzątania, w ich wypadku jednak czynność ta jest pracą specjalistyczną i spora część jej działań potrzebuje odpowiedniej biegłości i sporego doświadczenia. Konieczny jest też przystosowany do takich prac sprzęt oraz uprawnienia, których pracownicy hali mogą nie posiadać. Kolejna sprawa wiąże się z tym, że różne powierzchnie mogą wymagać różnych zabiegów. Zależnie od rozpoznania materiału używa się stosownych preparatów ze sporego i co najważniejsze – sprawdzonego wyboru. Nasza firma w razie możliwości wykorzystuje IONIC – w pełni ekologiczny system umożliwiający mycie bez użycia detergentów, przy pomocy samej wody zdemineralizowanej. Naszym kolejnym atutem jest cenione przez Klientów branie pod uwagę wszystkich ich sugestii i kompletnego spełniania wymogów stawianych przez serwisowane obiekty. Sprzątanie hal produkcyjnych i magazynów obejmuje również:

  • czyszczenie sufitów - usuwanie osadów i zabrudzeń na powierzchniach sufitów oraz na elementach sklepienia obiektu i urządzeniach (np. obudowy wylotów wentylacyjnych)
  • czyszczenie podłóg – płyty i kostka brukowa, gres, beton, terakota,
  • czyszczenie ścian - usuwanie zanieczyszczeń naniesionych przez zadymienia, opary, glony i grzyby ze wszystkich powierzchni pionowych,

Sprzęt najnowszej generacji

Część prac przeprowadzamy w Zielonej Górze z użyciem najnowszej generacji przemysłowych urządzeń dedykowanych – polerek, zamiatarek i szorowarek. Sprzęt ten jest przyjazny środowisku i w pełni bezpieczny, a do tego wydajny, cichy i niezawodny. Tam gdzie mamy możliwość korzystamy z metod bez użycia środków chemicznych ze znacznie zmniejszonym zużyciem wody, a przy tym i bez ryzyka uszkodzenia powierzchni.

Obszar działania

Altura z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim świadczy usługi prac wysokościowych na terenie województwa lubuskiego, ale także w innych rejonach. Zajmujemy się m.in. czyszczeniem hal i magazynów, posługując się myjkami ciśnieniowymi oraz systemem IONIC. W ramach sprzątania hal wielkopowierzchniowych myjemy ściany i elewacje, także z utrwalonego brudu i trudnodostępnych miejsc.  Ponadto podejmujemy się czyszczenia sufitów, świetlików i przeszkleń. W naszej pracy, w zależności od panujących warunków wykorzystujemy podnośniki koszowe lub technikę alpinizmu przemysłowego. Na liście naszych działań znajdą Państwo także czyszczenie w ramach przygotowania do audytu ISO. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, a wszelki ustalenia z Klientem omawiamy z na początku współpracy. Nasza doświadczona ekipa pracowników, z pewnością spełni wszystkie oczekiwania, dotyczące skuteczności mycia hal i magazynów. Docieramy do różnych miejsc w kraju.

Szczecin · Gorzów Wielkopolski · Zielona Góra ·
Kostrzyn nad Odrą · Świebodzin

Copyright © 2018 www.czyszczenie-hal.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.