Profesjonalne mycie i czyszczenie zbiorników przemysłowych. Obszar działania to Gorzów Wlkp., Szczecin, Zielona Góra, Kostrzyn nad Odrą i inne miasta.


W zakładach przemysłowych w szczególności tych związanych z produkcją kosmetyków i żywności mycie zbiorników jest nieodzownym elementem całej linii produkcyjnej. Regularne ich czyszczenie jest istotne dla zachowania higieny i rentowności całej produkcji. Duży nacisk kładziony jest na wysoki stopień czystości danego procesu, gdyż to od niego w dużym stopniu zależy efektywność produktów. Pozostałości w zbiornikach takie jak: oleje, smary, żywica, guma, lakiery, kleje, farby i inne substancje przylegają do ścian i są trudne do usunięcia. Ręczne mycie zbiorników z zabrudzeń powstałych w trakcie procesów przemysłowych jest ogromnie trudne i zazwyczaj przyczynia się do generowania strat w danej firmie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów firma Altura oferuje szeroki wachlarz usług czyszczenia i mycia zbiorników, hal produkcyjnych, ścian i innych powierzchni, także tych wymagających prac na dużych wysokościach. Do czyszczenia wykorzystujemy sprzęt wysokiej klasy, który pozwala na dokładne mycie zbiorników.


Profesjonalne czyszczenie i mycie zbiorników w Gorzowie Wlkp


Niezależnie od tego czy dane zbiorniki są czyszczone w celu wymiany produktu, zmiany profilu produkcji czy jeszcze innej przyczyny nasza ekipa fachowców znajdzie właściwe rozwiązanie i sposób na ich perfekcyjne oczyszczenie. Szeroka gama systemów oczyszczających jaką oferuje firma Altura spełnia wszelkiego rodzaju wymagania i obowiązujące procedury. Praca na dużych wysokościach odbywa się z asekuracją linową bądź w dostępie linowym, a także przy użyciu podnośników koszowych. Każdy nasz pracownik posiada ukończone w tym temacie przeszkolenie. Proponujemy naszym Klientom usługi porządkowe w oparciu o nowoczesne systemy technologiczne. Oczyszczanie zbiorników przez naszą firmę jest bezpieczne i trwale. Ponadto możemy zając się myciem hal, ścian, maszyn zwracając uwagę na jak największą dokładność wykonywanych przez nas czynności. Przekonaj się już dziś o możliwościach naszej firmy. Czyszczenie zbiorników wykonujemy na terenie Gorzowa Wielkopolskiego i okolicach.