Profesjonalne sprzątanie magazynów i hal produkcyjnych. Zakres naszej działalności obejmuje województwo lubuskie, zachodniopomorskie i wielkopolskie
– Gorzów Wielkopolski – Zielona Góra – Szczecin – Poznań

Hale i magazyny zajmują duże powierzchnie, a dla zachowania bezpieczeństwa wzmacniane są konstrukcjami stalowymi. Wszystko to z biegiem czasu ulega stopniowemu niszczeniu i zabrudzeniu. Wziąwszy pod uwagę gabaryty tych obiektów oraz ukształtowanie szkieletu, nie dziwi fakt, że utrzymanie ich w czystości nie należy do najłatwiejszych. Z pomocą przychodzi firma Altura, która zajmuje się sprzątaniem hal produkcyjnych i magazynów w Szczecinie, Gorzowie Wlkp., Zielonej Górze i w innych miastach kraju. W pracy wykorzystujemy alpinizm przemysłowy, który umożliwia nam prace na dużych wysokościach, w związku z czym możemy z powodzeniem dotrzeć do trudno dostępnych miejsc. Wyposażenie obiektów na czas prac starannie zabezpieczamy. Wszystkie zlecenia traktujemy indywidualnie, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę, że każdy może mieć inne oczekiwania.


Profesjonalne sprzątanie hal produkcyjnych i magazynów


Ponadto odgrywa tutaj rolę fakt, że w zależności od przeznaczenia hali czy magazynu, mamy do czynienia z innym rodzajem zanieczyszczeń, co z kolei wymaga zastosowania innych środków czystości. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, który pomaga nam w skutecznym usunięciu różnego rodzaju zabrudzeń, także tych utrwalonych. W ramach sprzątania hal i magazynów zajmujemy się myciem ścian i okien, w razie potrzeby możemy zająć się również czyszczeniem zbiorników. Wszelkie ustalenia dotyczące obszaru zlecenia, dokonywane są na początku współpracy. Zapewniamy wysoką jakość usług oraz terminowość – zdajemy sobie sprawę, że wszelkie przestoje w działalności firmy wiążą się z kosztami, dlatego przykładamy wagę do tempa prac. Oferujemy sprzątanie hal i magazynów w korzystnej cenie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!