Czyszczenie ścian na halach

Nasi przeszkoleni i doświadczeni pracownicy zajmują się profesjonalnym czyszczeniem ścian na halach produkcyjnych i magazynach.


Usługi czyszczenia ścian w magazynach i na halach produkcyjnych oferowane przez firmę Altura, która z wieloletnim doświadczeniem działa na terenie woj. lubuskiego, dotyczą przede wszystkim zakładów przemysłowych. Na wskutek funkcjonowania linii produkcyjnej ściany na hali ulegają często ogromnemu zanieczyszczeniu. Czyszczenie ich zazwyczaj polega na usuwaniu zabrudzeń, tłustych plam przy użyciu środków zasadowych i zastosowaniu nowoczesnej technologii usuwania zabrudzeń. W zależności od potrzeby i stopnia danego zanieczyszczenia magazynu oraz hali dopasowujemy odpowiednią technologię, aby wykonanie naszego zlecenia było jak najbardziej efektywne. Na wysokościach używamy technik alpinistycznych posiadając ku temu odpowiednie kwalifikacje oraz szkolenia. Czyszczenie ścian w magazynach to nasza codzienność. Rozwiązujemy problemy naszych Zleceniodawców związane z kontrolą sanepidu. Zajmujemy się profesjonalnym przygotowaniem obiektów przemysłowych do różnego rodzaju wizytacji i odbioru inwestorskiego.


Czyszczenie ścian w halach i magazynach – Gorzów Wielkopolski i Szczecin


Urządzenia stosowane przez naszych ekspertów w dziedzinie czyszczenia ścian w magazynach i na halach pozwalają dokładnie oczyścić powierzchnie do nawet kilkumetrowych wysokości. Nasz sprzęt jest wydajny i nowoczesny. Dzięki niemu uzyskujemy relatywnie długi efekt pracy, który ułatwia codzienne sprzątanie. Trzeba zaznaczyć, że takie specjalistyczne i precyzyjne oczyszczanie powierzchni nie tylko zmniejsza niebezpieczeństwo i ilość szkodliwych substancji w powietrzu, ale przede wszystkim sprawia, że oczyszczone ściany na długo zachowają swoje właściwości. Budynki, hale, podłogi i ściany ulegają eksploatacji i co jakiś czas wymagają gruntownego oraz regularnego mycia. Kompleksowe prace z zakresu utrzymania czystości to nasza specjalność! Aby właściwie wykonać oczyszczanie ścian na magazynach i halach trzeba rozpoznać zabrudzenia oraz ich skład. Nasi doświadczeni pracownicy poradzą sobie niemal z każdym zanieczyszczeniem. Korzystamy tylko ze sprawdzonych środków czyszczących i profesjonalnych rozwiązań. Zapraszamy!