Dokładne Czyszczenie elewacji myjką ciśnieniową, to gwarancja skutecznego pozbycia się wszelkich zabrudzeń. Altura w Gorzowie zaprasza!


Firma Altura specjalizuje się w wykonywaniu prac na dużych wysokościach – na liście naszych działań znajdą Państwo m.in. usługę mycie elewacji. Ściany od strony zewnętrznej wystawione są na niszczące działanie czynników atmosferycznych. Skutkuje to tym, że z czasem zaczyna pokrywać je nieestetyczna warstwa zabrudzeń, kryjąca w sobie mikroorganizmy w postaci mchu, glonów oraz grzybów. Brzydki nalot nie tylko odstrasza wyglądem, ale także źle wpływa na struktury ścian. Zaniedbania w tej kwestii prowadzą do powstawania utrwalonych zmian, z którymi dużo trudniej będzie sobie poradzić. Podejmujemy się czyszczeniem elewacji różnego rodzaju budynków przemysłowych, hal i magazynów, które dzięki nam, na powrót będą się ładnie prezentować. Posiadamy na wyposażeniu podnośnik koszowy, który jest przydatny w czyszczeniu elewacji, jednakże w przypadku wyższych obiektów lub tych zlokalizowanych w miejscach, gdzie wjazd podnośnika nie jest możliwy, stosujemy techniki linowe.

Mycie elewacji w halach i magazynach – efektywne działanie firmy Altura


Posiadamy na wyposażeniu myjkę ciśnieniowo wodną, która w znacznym stopniu wpływa na skuteczne usuwanie zabrudzeń różnego typu. Jeśli przywiązujesz wagę do systematycznego mycia elewacji, wystarczy sama woda pod ciśnieniem. W przypadku utrwalonych zanieczyszczeń oraz do walki z wykwitami, konieczne będzie zastosowanie odpowiedniego środka chemicznego. Dzięki doświadczeniu, jakie zdobyliśmy na przestrzeni lat, potrafimy doskonale rozpoznać rodzaj materiału z jakiego wykonane są ściany oraz typ zabrudzenia, co przekłada się na dużą efektywność. W naszej ofercie znajdą Państwo mycie elewacji w halach i magazynach, a także w innych obiektach przemysłowych. Bez względu na trudność zlecenia zawsze jesteśmy gotowi do działania. Mycie elewacji wykonujemy w Szczecinie, Gorzowie Wielkopolskim, Zielonej Górze, Świebodzinie, Kostrzynie nad Odrą i w innych miejscowościach. Zadzwoń i dowiedz się więcej!