sprzątanie magazynów Zielona Góra

W czystym i zadbanym magazynie, hali lepiej się pracuje: to prosty przepis na wyższą wydajność i komfort pracowników. Porządek i higiena mają także duże znaczenie dla firmowego mienia – obniżają nakłady na remonty i wyposażenie zaplecza. Tyle że kto na to wszystko znajdzie czas? Jak dotrzeć do trudno dostępnych miejsc bez narażania i nadwyrężania pracowników? Rozwiązaliśmy ten problem! W firmie Altura zamówią Państwo kompleksowe czyszczenie hal oraz sprzątanie magazynów. Zielona Góra i okolice – zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Dysponujemy własnymi podnośnikami, platformami, odpylaczami, myjkami ciśnieniowymi, profesjonalnymi sprzętem i środkami. Specjalizujemy się również w pracach wysokościowych metodą alpinistyczną. Sprawnie i skutecznie zrealizujemy najbardziej wymagające zadania.

Podnośniki, odpylacze, myjki ciśnieniowe: profesjonalne sprzątanie magazynów – Zielona Góra

Usługi sprzątania (Zielona Góra i okolice) zawsze dopasowujemy do potrzeb naszych Klientów: to Państwo zdecydują o ich zakresie. Natomiast jedną z naszych firmowych specjalności jest utrzymanie czystości na wysokości – mycie okien, elewacji, odkurzanie konstrukcji i usuwanie zanieczyszczeń przemysłowych (takich jak pyły, osady z kamienia i mgły olejowe) – z wykorzystaniem podnośników. W zależności od zlecenia przyjeżdżamy na miejsce podnośnikiem nożycowym (sprawdza się na zewnątrz obiektu) lub koszowym (bez problemu pracuje wewnątrz budynku). Z poziomu precyzyjnie pozycjonowanej platformy rozprawiamy się z zabrudzeniami za pomocą przemysłowej myjki ciśnieniowej i odpowiednich preparatów. Do odkurzania hal wykorzystujemy odpylacze przemysłowe. Dysponujemy własnymi podnośnikami i innym potrzebnym sprzętem – dzięki temu zapewniamy elastyczność w doborze terminu wykonania prac i krótki czas realizacji zlecenia. Jeżeli natomiast sprzątanie magazynów, hal okazuje się jeszcze bardziej wymagające ze względu na trudny i ograniczony dostęp, usługi świadczymy metodą alpinistyczną.
czyszczenie hal produkcyjnych

Profesjonalne czyszczenie hal i magazynów

Zaplanuj sprzątanie już dziś!

Zadzwoń: +48 798 366 638 | Napisz: altura.gorzow@gmail.com

Prace wysokościowe metodą alpinistyczną: sprzątanie hal – Zielona Góra

Sprzątanie hal produkcyjnych w Zielonej Górze i okolicach wykonujemy również metodą alpinistyczną – czyli przy użyciu lin i uprzęży. Pozwala to dotrzeć bardzo precyzyjnie w trudno dostępne miejsca, np. do instalacji, maszyn i kanałów wentylacji nie tylko położonych wysoko, ale też ograniczonych elementami architektury i konstrukcjami technicznymi. Naszą załogę tworzą profesjonaliści, czyli specjaliści od technik alpinistycznych z uprawnieniami i olbrzymim doświadczeniem, wykorzystujący w pracy system i standardy IRATA – Industrial Rope Access Trade Association.

Gwarantujemy tym samym nie tylko doskonałe efekty sprzątania magazynów czy hal, ale również w pełni bezpieczny i zgodny z najwyższymi standardami przebieg prac.

Techniki pracy, niezbędny sprzęt, akcesoria i środki dobieramy do warunków na hali, w magazynie. Nie muszą więc Państwo zastanawiać się, jaką firmę wybrać, czy zadbać o podnośniki, czy może o specjalistów od alpinizmu. Nie muszą się Państwo na tym znać ani tracić czasu na analizy – wystarczy jeden telefon lub wiadomość i wszystkim się zajmiemy, a w ustalonym terminie zgłosimy na sprzątanie.

Kompleksowe i regularne sprzątanie hal przemysłowych – Zielona Góra

Sprzątanie hal magazynowych w Zielonej Górze realizujemy w różnym zakresie. Jeśli o nas chodzi, chętnie przeprowadzimy kompleksowe prace, czyli od podłóg i ścian przez okna i elewację aż po wszystkie najtrudniej dostępne miejsca: gzymsy, oświetlenie, strop, pokrycie, elementy wentylacji czy konstrukcje techniczne. Czyścimy również maszyny i zbiorniki, usuwając z nich zabrudzenia przemysłowe, w tym te najtrudniejsze jak pył, osady i mgły olejowe. Prosimy o telefon lub wiadomość, a sprawnie ustalimy szczegóły, z przyjemnością też doradzimy.

Własny sprzęt, narzędzia pozwalają nam na dużą elastyczność. Podejmujemy się więc zarówno jednorazowych, jak i regularnych zleceń. Zamiast angażować do prac porządkowych własnych – niewykwalifikowanych w tym zakresie – pracowników lub zatrudniać dodatkowych specjalistów, zlecają Państwo całość zewnętrznej firmie. To się opłaca – zarówno pod względem rezultatu, jak i finalnie kosztów.

Czyszczenie hal, sprzątanie magazynu: Zielona Góra i okolice – zapraszamy do firmy Altura. Gwarantujemy profesjonalne efekty, bezpieczeństwo prac, szybką realizację, a do tego elastyczność usługi i korzystną cenę.