Dokładne
mycie elewacji

Czyszczenie elewacji myjką ciśnieniową, to gwarancja skutecznego pozbycia się wszelkich zabrudzeń.
Altura w Gorzowie zaprasza!

Firma Altura specjalizuje się w wykonywaniu prac na dużych wysokościach - na liście naszych działań znajdą Państwo m.in. usługę mycie elewacji. Ściany od strony zewnętrznej wystawione są na niszczące działanie czynników atmosferycznych. Skutkuje to tym, że z czasem zaczyna pokrywać je nieestetyczna warstwa zabrudzeń, kryjąca w sobie mikroorganizmy w postaci mchu, glonów oraz grzybów. Brzydki nalot nie tylko odstrasza wyglądem, ale także źle wpływa na struktury ścian. Zaniedbania w tej kwestii  prowadzą do powstawania utrwalonych zmian, z którymi dużo trudniej będzie sobie poradzić. Podejmujemy się czyszczeniem elewacji różnego rodzaju budynków przemysłowych, hal i magazynów, które dzięki nam, na powrót będą się ładnie prezentować. Posiadamy na wyposażeniu podnośnik koszowy, który jest przydatny w czyszczeniu elewacji, jednakże w przypadku wyższych obiektów lub tych zlokalizowanych w miejscach, gdzie wjazd podnośnika nie jest możliwy, stosujemy techniki linowe.

Mycie elewacji w halach i magazynach - efektywne działanie firmy Altura

Posiadamy na wyposażeniu myjkę ciśnieniowo wodną, która w znacznym stopniu wpływa na skuteczne usuwanie zabrudzeń różnego typu. Jeśli przywiązujesz wagę do systematycznego mycia elewacji, wystarczy sama woda pod ciśnieniem. W przypadku utrwalonych zanieczyszczeń oraz do walki z wykwitami, konieczne będzie zastosowanie odpowiedniego środka chemicznego. Dzięki doświadczeniu, jakie zdobyliśmy na przestrzeni lat, potrafimy doskonale rozpoznać rodzaj materiału z jakiego wykonane są ściany oraz typ zabrudzenia, co przekłada się na dużą efektywność. W naszej ofercie znajdą Państwo mycie elewacji w halach i magazynach, a także w innych obiektach przemysłowych. Bez względu na trudność zlecenia zawsze jesteśmy gotowi do działania. Mycie elewacji wykonujemy w Szczecinie, Gorzowie Wielkopolskim, Zielonej Górze, Świebodzinie, Kostrzynie nad Odrą i w innych miejscowościach. Zadzwoń i dowiedz się więcej!

Obszar działania

Altura z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim świadczy usługi prac wysokościowych na terenie województwa lubuskiego, ale także w innych rejonach. Zajmujemy się m.in. czyszczeniem hal i magazynów, posługując się myjkami ciśnieniowymi oraz systemem IONIC. W ramach sprzątania hal wielkopowierzchniowych myjemy ściany i elewacje, także z utrwalonego brudu i trudnodostępnych miejsc.  Ponadto podejmujemy się czyszczenia sufitów, świetlików i przeszkleń. W naszej pracy, w zależności od panujących warunków wykorzystujemy podnośniki koszowe lub technikę alpinizmu przemysłowego. Na liście naszych działań znajdą Państwo także czyszczenie w ramach przygotowania do audytu ISO. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, a wszelki ustalenia z Klientem omawiamy z na początku współpracy. Nasza doświadczona ekipa pracowników, z pewnością spełni wszystkie oczekiwania, dotyczące skuteczności mycia hal i magazynów. Docieramy do różnych miejsc w kraju.

Szczecin · Gorzów Wielkopolski · Zielona Góra ·
Kostrzyn nad Odrą · Świebodzin

Copyright © 2018 www.czyszczenie-hal.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.